فهرست
یادآوری برای جادوگر؛ ماجرای کی‌روش و «ظرف غذا»
یادآوری برای جادوگر؛ ماجرای کی‌روش و «ظرف غذا»

یادآوری برای جادوگر؛ ماجرای کی‌روش و «ظرف غذا»

آی اسپورت - علی کریمی، میهمان ناخوانده دعوای کی‌روش و برانکو است؛ میهمانی که خودش به میل خودش جلو آمده و خیلی هم سفت و سخت طرف سرمربی پرسپولیس را گرفته است. کی‌روش کاری به جادوگر ندارد و سعی می‌کند روی دم او پا نگذارد، اما کریمی در چند مصاحبه تند و تیز به خوبی نشان داده دلش از دست مربی پرتغالی حسابی پر است.
 
هنوز هیچکس متوجه نشده چرا کریمی قبل از آغاز جام ملتهای آسیا، به آن شکل ناگهانی اردوی تیم ملی کشورمان را ترک کرد و کی‌روش را روی نیمکت تنها گذاشت. شماره هشت بعد از آن داستان سعی کرد سکوت کند و چیزی در مورد دلایل ناراحتی‌اش به زبان نیاورد. همین مساله به شدت به مذاق کی‌روش خوش آمد؛ طوری که او در ستایش دستیار مستعفی‌اش گفت: «علی انسان خوبی است. او نمی‌خواهد در ظرفی که در آن غذا خورده، آب دهان بیندازد.»

منظور کی‌روش این بود که کریمی حرمت دوران کار با او را نگه داشته و علیه وی تنش ایجاد نمی‌کند، اما امروز ظاهرا نظر جادوگر در مورد «ظرف غذا» تغییر کرده و حالا دیگر بلایی باقی نمانده که او بر سر این ظرف نیاورده باشد.

منبع: جام نیوز
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-27 11:27:44
نظر دهید
۲ نظر
امیر
دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۱۰
اول اینکه خودتون جرررر بدید ولی محبوبیت علی کریمی تمام نشدنی هستش
دوما کریمی حق رو به برنکو داد و فقط گفت تمام دنیا تیم های باشگاهی حق دارن با تمام بازیکنانشون بدنسازی پیش فصل رو شروع کنن
سوما این کیروش بود که زد کریمی حرف زده و ماجرا تیم ملی رو پیش کشید... علی کریمی هم جوابشو داد
چهارم فقط یکبار دیگه بر علیه کرمی مطلب بزارید جرررر تون میدیم
-
دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۴۱
نظرش عوض نشده اون موقع به خاطر تیم ملی از حق شخصیش گذشت الان بخاطر پرسپولیس رودر روی بی منطقیه کیروش ایستاده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر