فهرست
رفتار عجیب ستاره‌های محبوب/ چرا رامین و طارمی پرسپولیس را معطل کرده‌اند؟
رفتار عجیب ستاره‌های محبوب/ چرا رامین و طارمی پرسپولیس را معطل کرده‌اند؟

رفتار عجیب ستاره‌های محبوب/ چرا رامین و طارمی پرسپولیس را معطل کرده‌اند؟

آی اسپورت- این روزها باشگاه پرسپولیس با وجود جذب بازیکنان مدنظرش همچنان شرایط نامشخصی دارد از این جهت که دو مهره تاثیرگذارش در آستانه جدایی از این تیم هستند. 

مهدی طارمی که روز شنبه در باشگاه پرسپولیس حضور یافت و اعلام شد به توافق اولیه برای ماندن در این تیم دست یافته و قراردادش را در چند روز آینده رسماً تمدید می‌کند، هنوز از باشگاه پرسپولیس بیرون نیامده، راه ترکیه را در پیش گرفت و طبق اعلام رسانه‌های این کشور با تیم ریزه اسپور به توافق رسیده است. طارمی که گفته شده بود از یونان هم پیشنهاد داشت، این روزها و حتی پس از خروج از باشگاه پرسپولیس سکوت کرده و این سکوت بر ابهامات افزوده است. اینکه این بازیکن اگر قصد رفتن به ترکیه را داشته چرا به باشگاه پرسپولیس رفته و با مسئولان این باشگاه صحبت کرده، سؤالی است بی‌پاسخ که نه او و نه مسئولان پرسپولیس جوابی به آن نداده‌اند. با این حال مشخص نیست تکلیف این بازیکن چه خواهد شد.

همسفر طارمی در ترکیه رامین رضاییان است که در اقدامی غیرحرفه‌ای پاسخی به تماس‌های مسئولان باشگاه پرسپولیس نداده و برانکو چند بار به این نکته اشاره کرده که از مدافع تیمش خبری ندارد. او البته مشکلات خانوادگی و عدم توافق را دلیل حضور نیافتنش در تمرینات پرسپولیس اعلام کرد اما به این نکته اشاره نکرد که چرا پاسخ مسئولان باشگاه را نمی‌دهد و البته نگفت که چگونه است که مشکل خانوادگی‌اش مانع حضور او در تمرینات شده اما نتوانسته جلوی سفرش به ترکیه را بگیرد. از رضاییان هیچ خبری نیست و تاکنون هم رسانه‌های ترکیه‌ای خبری درباره پیوستن او به تیمی در این کشور منتشر نکرده‌اند.

رضاییان اگر می‌خواهد از پرسپولیس برود (از همان تیمی که گفته بود حاضر است از قراردادش کم کنند و بلیت بازی‌های پرسپولیس را بخرند تا تماشاگران بتوانند به ورزشگاه بیایند) چرا رسماً این موضوع را اعلام نمی‌کند؟ چرا او با مسئولان باشگاه پرسپولیس صحبتی نمی‌کند؟ چرا اصلاً پاسخ تماس آنها را نمی‌دهد؟ 

این روزها پرسپولیس «معطل» دو بازیکن شده است. طارمی حرفی نمی‌زند و اصلا مشخص نیست چه برنامه‌ای دارد و رضاییان هم بی‌تفاوت به احساسات همان هوادارانی که گفته بود حاضر پول بلیت‌شان را بدهد، در سفر به سر می‌برد. او حداقل کاری که می‌تواند بکند این است که به خاطر همان هواداران حرفش را بزند و بگوید می‌خواهد برود یا بماند و آنها را از بلاتکلیفی خارج کند، او به خاطر همین هواداران می‌تواند حداقل اگر خودش با مسئولان پرسپولیس تماس نمی‌گیرد، به تماس‌های آنها پاسخ دهد.  باید دید سرانجام تکلیف این دو بازیکن چه می‌شود و باشگاه پرسپولیس چه واکنشی نسبت به این اتفاقات خواهد داشت.
  ۶  
آی اسپورت
2016-06-27 13:18:56
نظر دهید
۶ نظر
علی سینز و برانکو الکسیس
دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۲۴
اینا رو با پول لنگی میکنن تعصبی به لنگ ندارن
فرهاد شاهمرادلو
دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۲۶
پست فنونی زاده.
این تیم امسال قطعا مشکل خاهد داشت اگه یارگیریش را تکمیل نکنه. بنطرم اگه واقعا میخایید ک تیم یکدست باشه باید با بازیکنایی مث تارمی رضاییان و امثالهم هرچند ک میدونیم چقد میتونن مفید باشن برخورد تنبیهی از سوی باشگاه و برخورد اصولی از سوی هوادارا صورت بگیره«ینی بازیکن در یک کلمه ما هوادارو خر فرض نکنه که تصور کنه همه جور بی انضباطی و منت گذاشتن و بازارگرمی بکنه اخرشم برگرده با دوتا مصاحبه و عدد مسخره نشون دادن فکرکنه همه را فراموش میکنه هوادار». اگه بازیکن احساس کنه هوادار ساده ست و با روش اقای جباری در سالیان قدیم بخاد هرفصل اخرین لحظه با کلی بازارگرمی و منت گذاشتن و گردش و تفریح در مناطق عربی ترکیه ای و از طرفی در رفتن از زیرتمرینات سخت بدنسازی پیش فصل و تبعات بد اون ،بیاد ب باشگاه و ی قرارداد ترکمن چای یکساله دیگه ببنده. قطعا فضا اینجوری باشه باشگاه ب جایی نخاهد رسید دوباره هر سال ب نیمه فصل نرسیده اش همون اش و کاسه همون کاسه خاهد شد.
اگه برانکو را حمایت کنید و مدیریتم از تحمیل بازیکنای بی انضباط بهش خودداری کنه ،قطعا شانس موفقیت بیشتر خاهد بود تا باج بدن ب اسامی ب اصطلاح بزرگ و بی تعصب ک حتی بموقع جدا نمیشن تا دست تیم تو پوست گردو نمونه‌. الان اینا بخان برن تیم هیچ کاری ازش برنمیاد غیر از خریدای خارجی.نباید بذارن کار ب اخرای نقل و انتقالات بکشه ک همه تیما تکمیلن و کسی دیگه نمونده .
-
دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۴۳
مجبورن این کارا رو بکنن! وگرنه از تیم ملی خط میخورن!!
همیشه پای یک کیروش درمیان است
دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۰۱
اینا دوتا ملی پوش هستند وجیرخوار کیروش .برای فیکس شدن توتیم ملی میخوان حال برانکو روبگیرن تا جاشون توتیم ملی فیکس باشه .اگه هم برگردن میان که برای پرسپولیس حاشیه درست کنن.همانطورکه معلومه کیروش دست نشاندهای توپرسپولیس برای خودش داره.
-
دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۴۰
رضاییان میخواد پرسپولیس رو تو آب نمک بخوابونه که اگر نتونست با باشگاه ترکیه ای توافق کنه برگرده خاک بر سر مدیرهای تیم اگر باهاش یه برخورد جدی نکنن
بهرام
دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۵۷
اگه الان سفت و محکم جلوی اینا در نیاد برانکو توی فصل پیش رو کارش حسابی گره میخوره. اینجا قاطعیت لازمه نه مدارا با دو تا جوجه کیروشی که توی همین پرسپولیس به نون و آب رسیدن. کجایی غیرت و تعصب
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر