فهرست
توضیح باشگاه پرسپولیس: رامین جریمه می‌شود، طارمی برمی‌گردد
توضیح باشگاه پرسپولیس: رامین جریمه می‌شود، طارمی برمی‌گردد

توضیح باشگاه پرسپولیس: رامین جریمه می‌شود، طارمی برمی‌گردد

آی اسپورت- پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در توضیح آخرین وضعیت رامین رضائیان که برای مذاکره با تیم‌های ترکیه‌ای به این کشور رفته، گفت: موضع ما در قبال این بازیکن همان موضعی است که پیش از این داشتیم. او با ما قرارداد 2 ساله دارد و موظف است طبق قراردادی که با ما بسته بر سر تمرینات حاضر شود اما با نیامدن بر سر تمرین قطعا به ازای هر روز که در تمرینات غایب بوده جریمه خواهد شد و قطعا کمیته انضباطی هم در خصوص او رای صادر خواهد کرد.

وضعیت مهدی طارمی که گفته می‌شود با وجود توافق با پرسپولیس با یکی از باشگاه‌های ترکیه‌ای مذاکرات خوبی انجام داده: چند روز بعد از اینکه نقل و انتقالات به پایان رسید عبدالصمد ابراهیمی وکیل طارمی به باشگاه آمد و گفت او پیشنهادهای اروپایی دارد. حتی خود من چند بار با طارمی صحبت کردم که البته حرف‌های ما فوتبالی نبود تا اینکه روز شنبه مهدی و ابراهیمی به باشگاه آمدند و مذاکراتی بر سر تمدید قرارداد انجام شد اما به دلیل عجله طارمی که می‌خواست به پروازش برسد قرار شد پس از بازگشت به ایران قراردادش را امضا کند. حتی ما بر سر مدت زمان قرارداد هم به توافق رسیدیم و قرار شد مدت زمان این قرارداد 2 ساله باشد. حتی بعد از صحبت‌هایی که در رسانه‌ها مطرح شده با ابراهیمی صحبت کردم و او همه این شایعات را تکذیب کرد. حتی ابراهیمی به من گفت که وقتی ما با پرسپولیس توافق کرده‌ایم و مهدی برای یک سفر معمولی به ترکیه رفته دیگر دلیلی نداشت که من بخواهم با او به ترکیه بروم.
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-27 14:13:31
نظر دهید

۲ نظر
-
دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۲۷
7ملیارد پول میگره500ملیون پرت میکنه جلوت تاخفهشی این کجای کاره تابری کاس شکایت کنی فکرکنم طارمی ورضااییان مربی شدن
-
دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۰۵
مطمئن هستم اقامهدى طارمى کارش درسته بنده خدا تا ٤٨ ساعت پیش بازیکن ازاد بود و همون که دست داد و یاعلى گفت کافیه و بعدش هم با هماهنگى باشگاه رفته مرخصى کوتاه مدت اما رفتار رامین رضاییان کاملاً جنس و عیارش جداست و نه فقط قابل دفاع نیست بلکه بسیار رفتار زشتى داشت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر