فهرست
پشت پرده: سناریویی که رامین رضاییان برای پرسپولیس نوشته!
پشت پرده: سناریویی که رامین رضاییان برای پرسپولیس نوشته!

پشت پرده: سناریویی که رامین رضاییان برای پرسپولیس نوشته!

آی اسپورت- رامین رضاییان که با وجود شروع تمرینات پرسپولیس هنوز پاسخی به تماس های باشگاه نداده است، روز یکشنبه راهی ترکیه شد تا با تیم ریزه اسپور این کشور مذاکره کند. این اتفاق در حالی رخ داد که برانکو ایوانکوویچ بارها در مصاحبه هایش اعلام کرد خبری از او ندارد. 
به گفته یکی از نزدیکان باشگاه پرسپولیس تیم ترکیه ای بیشتر از رضاییان مهاجم گلزن سرخپوشان را می خواهد. با این حال رضاییان هم در حال مذاکره با این تیم ترکیه ای است. در صورتی که با این تیم به توافق برسد در ترکیه خواهد ماند اما اگر به توافق نرسد برمی گردد و عنوان می کند که همانطور که وکیلم گفته بود از روز سه شنبه در تمرین پرسپولیس شرکت می کنم و برای تفریح به ترکیه رفته بودم!
این در حالی است که باشگاه پرسپولیس اعلام کرده رضاییان با باشگاه قرارداد دو ساله دارد و در صورتی که به تیم ترکیه ای برود از او شکایت خواهد کرد و رضایتنامه اش را هم صادر نخواهد کرد. در قرارداد رضاییان دست نویسی وجود دارد که در آن عنوان شده اگر باشگاه با این بازیکن تا 15 خرداد تسویه حساب مالی نکند وی بازیکن آزاد خواهد بود. رضاییان هم به دنبال رسیدن به همین هدف است اما باشگاه پرسپولیس نیز تدابیر خاصی را برای این ترفند در نظر گرفته و از نگاه آنها با وی تسویه حساب شده است.
  ۴  
آی اسپورت
2016-06-27 15:26:25
نظر دهید

۴ نظر
حمید
دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۱۱
وقتی سرمربی پرسپولیس با سر مربی تیم ملی درگیر میشه اینو باید بدونه که عواقبش برای تیم پرسپولیس سنگینه.
کاوه رضایی که خیلی نزدیک بود به پیوستن به پرسپولیس سریع تا دید هوا پسه رفت استقلال. همینطور رامین رضاییان و طارمی هم سعی میکنن تا ممکنه از برانکو و تیم پرسپولیس دور بشن تا مشکلی براشون تو تیم ملی پیش نیاد.
اینا همه باعث بانیش برانکو هست که بیخود تهمت زد به کیروش
حمیدرضا
دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۰۷
آقای حمید… این چرتی که گفتی رو ازکجات درآوردی؟
Hesam
دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۱۲
اقای حمید باور کن دهن خلاق کثیفی داری. تبریک
6 & 4
دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۱۴
آقای حمید خان شما ترتیب وقایع را بخاطر نتیجه گیری دلخواه تان به هم زده اید. نامردی و خلف وعده کاوه رضایی منفور پیش از اختلاف کیروش و برانکو اتفاق افتاد!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر