فهرست
قاب تلخ: همه رفتند...
قاب تلخ: همه رفتند...

قاب تلخ: همه رفتند...

آی‌اسپورت- دو روز مانده بود که تابستان تمام شود. حالا یک هفته است که فصل گرما شروع شد. چیزی نزدیک به نه ماه گذشت. زمان به دنیا آمدن انسانی نو. از 29 شهریور سال قبل تا امروز. مگر چقدر گذشت که همه‌تان ما را تنها گذاشتید؟ از دست و سوت‌های ما خسته شده‌اید؟ از جیغ و هورا؟ از روی تیتر بودن؟ وقتی سال قبل روی سکو رفتید، پیراهن تازه پرسپولیس را برای نخستین بار به تن کردید، عکس یادگاری گرفتید، چند نفر فکرش را می‌کردند که در فصل جدید هیچ‌کدام‌تان دیگر پیراهن پرسپولیس را به تن نکنید؟ آن از هادی که برای همیشه تنهای‌مان گذاشت. آن از کاپیتان بنگر و نورمحمدی که دوران حضورشان در پرسپولیس تمام شد. و این هم از طارمی، رضاییان، سوشا که لیاقت نداشتند. پوشیدن پیراهن پرسپولیس لیاقت می‌خواهد. حتی برای تکنیکی‌ترین‌ها، آقای گل‌ها، ملی‌پوش‌ها، با تجربه‌ها.کدخبر: 9407
  ۷  
آی اسپورت
2016-06-27 16:04:40
نظر دهید
۷ نظر
mohsen fatahzadeh
دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۱۹
فوتبال حرفه اى ایران !
مدیران کارنابلد و حلقه ى مفقوده اى به نام ارزش افزوده
فوتبال حرفه اى ایران به زعم خودش فوتبال حرفه اى شده و با اینکه از لحاظ سخت افزارى حرفى براى گفتن نداریم در عوض مدیران ناکاربلدى داریم که باعث شده اند لیگ پویای ایران تنه به تنه ى لیگ هاى معتبر دنیا مى زند و بازیکنان نازنین فوتبال در زمانه اى که تمام مدیران رده بالاى دولتى کشورشان به خاطر حقوق هاى نجومى شان در گوشه ى رینگ قرار گرفته اند ، به راحتى قرار دادهاى ١ یا ٢ میلیاردى مى بندند و دولت عزیز هم موظف به پرداخت این هزینه ها مى باشد . در همین فوتبال حرفه اى ! صدا سیما هم از آب گل آلود ماهى گیرى مى کند و به جاى اینکه سود هنگفتش از قبل پخش مسابقات فوتبال را با فوتبال قسمت کند مى گوید فوتبال حق پخش خود را از دولت طلب کند !!
در همین اوضاع و احوال یکى از معدود راه هاى کسب در آمد از این فوتبال پرورش بازیکن و فروش آنان مى ماند که به لطف مدیران حرفه اى فوتبال ایران به خوبى در حال انجام است . در ادامه به چند نمونه گل درشت این حلقه ى مفقوده در فوتبال مى پردازیم .
١.باشگاه فولاد خوزستان با سرمایه گذارى عظیم روى جوانان جنوب کشور یک نسل فوق العاده براى فوتبال ایران به وجود مى آورد ، البته بهره آش را هم با قهرمانى مى برد ، ولى هنگامى که بازیکنانش که یک به یک چهره شده اند و باشگاه مى تواند با فروش آنان سودى هنگفت کسب کند بازیکنانش بدون تمدید قرار داد سرباز مى شوند و بعد از سربازى به تیم هاى مطلوبشان مى روند و نقش فولاد فقط نقش بیننده مى باشد . نمونه اش بختیار رحمانی ، آرش افشین ، و به زودى سروش رفیعى ، خسته نباشید مدیران حرفه اى و کاربلد !

٢.باشگاه ریشه دار نفت تهران با سرمایه گذارى رو جوانان توانست یک نسل فوق العاده به فوتبال ایران معرفى کند ، نسلى که یقه ى صغیر و کبیر فوتبال ایران را گرفتند و با بازیهاى زیبایشان از مردم و سرمربى سختگیر تیم ملى دلربایى کردند .
حال نوبت بهره بردارى و بازگشت سرمایه رسیده است ، پرسپولیس على بیرناوند را مى خواهد ، شدیدا هم هم مى خواهد ، حتى حاظر شده ١ میلیارد براى رضایت نامه اش بدهد ، خود على بیرانوند هم داش با تیم نیست و مى خواهد برود ، از قرار دادش چند ماه مانده است و این یعنى آخرین فرصت نفت براى فروش بیرانوند و کسب درآمد ، على منصوریان و مدیر استقلالى تیمش براى دلبرى از هواداران استقلال بیرانوند را به پرسپولیس نمى دهند ، آخر فصل مى شود و بیرانوند به پرسپولیس مى رود ، منصوریان و قنبرزاده هم ککشان نمى گزد ، یک میلیارد ضرر کرده اند که کرده اند ! از جیب که نداده اند ! به این ماجراى بیرانوند ، وحید امیرى و اکثر بازیکنان ریز و درشت نفت را که بین تیم هاى لیگ تقسیم شده اند را اضافه کنید !!! خسته نباشید جناب قنبرزاده
٣ . باشگاه بزرگ پرسپولیس که در سال هاى اخیر فقط مصرف کننده بوده و به فکر بازیکن سازى نرفته است ، به لطف جسارت على دایى تصمیم مى گیرند خرق عادت کنند ، یک سرى جوان گم نام از لیگ هاى پایین تَر به تیم مى آیند ،بازیکنان را بزرگ مى کند و به تیم ملى مى رساند ، مهدى طارمى ، احمد نوراللهى ، کنعانى زادگان ، محمد انصارى ، على علیپور و رامین رضاییان ، این ها بازیکنانى هستند که در زمان دایى و برانکو گم نام آمدند و چهره شدند ، حال وقت بهره بردارى است ، به لطف مدیران بزرگ این تیم تمام بازیکنان با داشتن آپشن در قرار دادشان مى توانند به هر تیمى که دلشان خواست بروند و سر پرسپولیس بى کلاه مى ماند ، اگر هم کسى نخواستشان با سلام و صلوات و کلى منت به تیم بر مى گردند ، تازه نوبرشان که رامین رضاییان است که از تمرینات تیم ملى خسته شده و فعلا روى مود تمرین نیست و از غم بیمارى پدر مجبور شده برود ترکیه هوایى عوض کند و اگر شد قراردادى ببندند و اگر هم نشد پرسپولیس که هست ، با افتخار بر مى گردد . خسته نباشید استاد طاهری !
به این لیست خیلى خیلى مى شود نام بازیکن و مدیر أضافه کرد ، ولى چه فایده ...
محسن فتاح زاده
-
دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۴۲
محسن فتاح زاده خیلی بهتر از خود نویسنده، نگاشتی ...
آدینه وند
دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۳۵
دمت گرم محسن فتاح زاده عالی نوشتی ولی چه فایده, به قول سرهنگ علیفر نرود میخ آهنی در سنگ ...
-
دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۵۵
آخ دلم سوخت واسه سایت تمام پرسپولیسی آی اسپورت، چقدر سوزناک نوشتی :)))))
باب اسفنجی عاشق نیلو
دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۳۶
سوشا لیاقت پیراهن باب اسفنجی رو هم نداره داره آیا
حمیدرضا
دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵، ۲۳:۰۳
آی اسپورت وقتی خواننده ای مولف مثل محسن فتاح زاده داری وقتش نیست که یه خرده توی مطلبهایی که منتشر میکنی تجدیدنظرکنی؟ مثل همین مطلب بالایی … بیشتر به نظرمیاد یه استقلالی نوشته باشه تا یه طرفدارپرسپولیس… هدفتون هم مشخصه ایجاد دودستگی یاچنددستگی توی پرسپولیس
-
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۰۰:۴۲
میرن ادمها ازاون فقط عکساشمون میومنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر