فهرست
دوئل مسی و رونالدو/ کدام زودتر 100 گله می شوند؟
دوئل مسی و رونالدو/ کدام زودتر 100 گله می شوند؟

دوئل مسی و رونالدو/ کدام زودتر 100 گله می شوند؟

آی اسپورت- وقتی فصل شروع شد، این طور به نظر می‌آمد که کریس رونالدو اولین بازیکنی خواهد بود که به رکورد 100 گل زده در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا می‌رسد. اما این لیونل مسی بود که رکورد 71 گل زده رائول در این مسابقات را شکست، رونالدو هم با 16 گلی که در رقابت‌های فصل گذشته که مادرید قهرمان شد زد، از رقیب دیرینه‌اش سبقت گرفت.

با آن رکورد ستاره پرتغالی به رکورد 93 گل زده در لیگ قهرمانان رسید، 10 گل بیشتر از مسی. اما در بازی‌های این دوره رونالدو شروعی ضعیف داشته و در 6 بازی مرحله گروهی تیمش تنها 2 گل زده است. اما مسی در این مرحله دوباره آتش‌بازی کرده است.

ستاره آرژانتینی در دیداری که بارسلونا مقابل سلتیک 7 گل زد، 3 گل را به نام خودش ثبت کرد تا از نظر هت تریک در این مسابقات از رونالدو جلوتر قرار گیرد.

در بازی با منچسترسیتی او دوباره 3 گل زد و بعد در بازی برگشت هم یک گل دیگر زد. بعد از آن یک دبل در سلتیک پارک و گلی زیبا مقابل مونشنگلادباخ در دیدار ششم. حالا او هم 93 گل زده دارد، یعنی تنها 2 گل کمتر از رونالدو.

مقایسه عملکرد مسی و رونالدو در لیگ قهرمانان اروپا
مقایسه عملکرد مسی و رونالدو در لیگ قهرمانان اروپا

رونالدو برای بازگشت به دوران اوج گلزنی در لیگ قهرمانان کارش را از بازی با ناپولی آغاز می‌کند، آن هم در حالی که در تمام رقابت‌ها اخیرا آمار گلزنی‌‎اش افت داشته است. هرچند او با 44 گل زده در مرحله حذفی بهترین گلزن این مرحله هم هست.

مسی هم در دیدار امشب مقابل پی اس جی در پارک دپرنس این شانس را دارد که رقابتش با رونالدو را ادامه دهد. به همین دلیل بازی‎های امشب (سه شنبه شب) و فرداشب (چهارشنبه شب) از اهمیتی ویژه، مخصوصا برای این دو بازیکن برخوردار است. کدام یک زودتر به رکورد 100 گله شدن در لیگ قهرمانان می‌رسند؟

۳    
آی اسپورت
2017-02-14 20:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر