فهرست
نتیجه مذاکرات طارمی در ترکیه: توقف دوباره انتقال حسن‌زاده!
نتیجه مذاکرات طارمی در ترکیه: توقف دوباره انتقال حسن‌زاده!

نتیجه مذاکرات طارمی در ترکیه: توقف دوباره انتقال حسن‌زاده!

آی اسپورت - سرنوشت پرسپولیس و حسن‌زاده برای فصل آینده بهم گره خورده است. پرسپولیسی‌ها چند بار برای خرید حسن‌زاده، اقدام کرده‌اند اما بخاطر رقم بالای رضایتنامه او منصرف شدند و با بازیکنان جدیدی پای میز مذاکره نشستند. حسن‌زاده هم با تیم‌های مختلفی مذاکره کرده اما منتظر است قبل از هر چیز، تکلیف سرخپوشان مشخص شود. بعد از توافق طارمی و پرسپولیس برای فصل بعد، به نظر می‌‌رسید انتقال حسن‌زاده به سایپا در مراحل نهایی باشد اما سفر ناگهانی طارمی همه چیز را متوقف کرد.

ذوبی‌ها،‌ فعلا به پیش قراردادشان با سایپا عمل نکرده‌اند و قراردادی هم امضا نشده تا راه برای تغییر مسیر حسن‌زاده به سمت تیمی دیگر باز باشد. البته مدیرعامل سایپا، می‌گوید ذوبی‌ها بدقول نیستند و فقط بر اساس نظر کادرفنی شاید بخواهند حسن‌زاده را تیم‌شان نگه دارند: «قرار است وضعیت انتقال حسن‌زاده به سایپا تا روز چهارشنبه مشخص شود. ما مشکل مالی برای جذب حسن‌زاده نداریم اما ظاهرا نظر کادرفنی ذوب آهن در مورد این بازیکن تغییر کرده است.»

زمانی که ذوبی‌ها از سایپا خواسته‌اند، زمان مشخص شدن سرنوشت طارمی و باشگاه ترکیه‌ای است. اگر طارمی دوباره پرسپولیس را دور بزند، انتقال حسن‌زاده به سایپا منتفی خواهد شد و در صورت بازگشت طارمی به ایران، احتمالا این مهاجم 25 ساله رضایتنامه‌اش را برای سایپا یا تراکتورسازی می‌گیرد و به یکی از این دو تیم می‌رود.


کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-06-27 16:33:24
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر