فهرست
قیمت فروش سردار در روبین کازان نهایی شد: اینقدر می‌ارزد؟
قیمت فروش سردار در روبین کازان نهایی شد: اینقدر می‌ارزد؟

قیمت فروش سردار در روبین کازان نهایی شد: اینقدر می‌ارزد؟

آی اسپورت- باشگاه روبین کازان روسیه برای استخدام خاویر گارسیا اسپانیایی در سمت مربیگری این تیم متحمل هزینه ۱۰ میلیون یورویی شده و بخشی از این مبلغ از فروش بازیکنان قرضی به دست خواهد آمد.

یکی از این بازیکنان قرضی، سردار آزمون مهاجم ۲۱ ساله ایرانی است که در دو  فصل اخیر برای تیم روستوف بازی کرد و  قیمت فروش او از سوی باشگاه روبین کازان ۴ میلیون یورو اعلام شده. بازیکن بعدی که در فهرست فروش احتمالی باشگاه روبین کازان قرار دارد مارکو لیوایا است. او که تا سال ۲۰۱۹ میلادی با این تیم روسی قرار دارد با پیشنهادهایی از سوی دو تیم ایتالیایی و اتریشی روبه‌رو شده. باشگاه روبین کازان مبلغ ۳ میلیون یورو را برای انتقال لیوایا تعیین کرده است. سومین بازیکن فروشی تیم روبین کازان خریس ماوینگا است که با پرداخت دو میلیون یورو می‌تواند از این تیم جدا شود. او در فصل اخیر لیگ دسته دوم فرانسه برای تیم ترویس بازی کرده و  به ادامه حضور در این تیم تمایل دارد. آخرین بازیکنی که باشگاه روبین کازان قصد فروش وی را دارد یان مویلا، بازیکن فعلی ساندرلند انگلیس  است. قیمت فروش این هافبک فرانسوی ۱٫۵ میلیون یورو است و سران باشگاه روبین کازان در حال مذاکره با تیم انگلیسی هستند تا یان مویلا را به صورت قطعی بفروشند.
روبین کازان که در بین تیم‌های روسی دارای بیشترین بازیکنان قرضی است در هفته گذشته دو مهاجم خود را به نام‌های اوتستاونوف و دیادیون را در فهرست فروش قطعی خود قرار داده بود.
در این میان  وضعیت سردار آزمون، مهاجم ایرانی کمی متفاوت به نظر می‌رسد. او با نظر مساعد خاویر گراسیا به تیم روبین کازان بازگشت و به احتمال زیاد در فصل آینده لیگ برتر روسیه با پیراهن این تیم به میدان خواهد رفت. آزمون فصل بعد می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد و با کمترین هزینه به تیم مورد علاقه‌اش بپیوندد. البته بعید نیست باشگاه روبین کازان در صورت وجود پیشنهاد هنگفتی آزمون را به تیم دیگری انتقال دهد.
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-27 17:55:48
نظر دهید
۱ نظر
-
دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۰۰
بیشتر هم می ارزه ..قدرت سرزنی اش عالی..قدرتبدنی عالی.. شم گلزنی عالی ..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر