فهرست
استقلال دروازه بان خارجی می خرد؟
استقلال دروازه بان خارجی می خرد؟

استقلال دروازه بان خارجی می خرد؟

آی اسپورت- علیرضا منصوریان همچنان بابت دروازه استقلال نگران است.  در دو هفته ابتدایی فصل  مهدی رحمتی محروم است. او به دلیل رفتارش در بازی با تراکتورسازی با دو جلسه محرومیت از بازیهای این فصل مواجه شده.
ذخیره او یعنی حسین حسینی هم مصدوم است. حسینی دو هفته مانده به پایان فصل قبل به صورت جدی و شدید مصدوم شد و بازیهای ملوان را هم از دست داد. طبق نظر پزشکان او تا 25 تیر ماه باید به صورت اختصاصی تمرین کند و حق حضور در تمرینات گروهی را ندارد. در این روز مجددا از حسینی تست گرفته می شود تا حضور یا عدم حضورش در هفته های ابتدایی مشخص شود.
منصوریان هم فعلا صبر کرده تا 25 تیر برسد. البته او به اعضای کادر فنی اش گفته نگران است اگر حسینی 25 تیر مجوز حضور در تمرینات را بگیرد هم نتواند خودش را آماده به لیگ برتر برساند. لیگ شانزدهم قرار است از 6 مرداد آغاز شود و منصوریان معتقد است کمتر از دو هفته تمرین کردن شاید کفایت نکند. در این میان حمید بابازاده به عنوان مربی دروازه بان های استقلال به منصوریان قول داده حسینی را در همین مدت کم آماده کند.
اگر حسینی آماده نشود، منصوریان دو راه دارد. یکی استفاده از پسر حمید بابازاده که گلر سوم استقلال است و دیگری خرید یک دروازه بان خارجی. حضور اولی بستگی به قرعه استقلال در دو هفته ابتدایی دارد. حضور دومی هم منوط است به زیر 23 سال بودنش. فعلا منصوریان در حال دیدن فیلم چند گلر خارجی با این شرایط سنی است و منتظر اعلام نظر دکتر نوروزی درباره حسینی.
     
آی اسپورت
2016-06-27 18:39:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر