فهرست
مگویان، پنجمین خارجی ویژه استقلال
مگویان، پنجمین خارجی ویژه استقلال

مگویان، پنجمین خارجی ویژه استقلال

آی اسپورت- هرایر مگویان 24 ساعت بعد از بازگشت به ایران و بدون اینکه برای دریافت مطالباتش به باشگاه برود، به تمرین استقلال رفت. این یعنی مدافع ارمنستانی برای سومین فصل پیاپی در استقلال می ماند. از این نظر، مگویان پنجمین بازیکن خارجی استقلال در تاریخ لیگ برتر است که 3 فصل در این تیم حضور دارد.
گیلائوری
مدافع چپ کرجستانی ابتدای لیگ چهارم به استقلال آمد و ابتدای لیگ هفتم راهی پگاه شد. او در 44 بازی، 2 گل زد.
جی لوید ساموئل
در لیگ های یازدهم، دوازدهم و سیزدهم در استقلال حضور داشت و می توان او را یکی از بهترین خارجی های تاریخ لیگ برتر لقب داد. مرد اهل ترینیداد و توباگو، 4 گل در 60 بازی برای استقلال زد.
فابیو جان واریو
بیشترین تعداد بازی یک خارجی در استقلال متعلق است به او. جان واریو در لیگ های هشتم، نهم و دوازدهم بازیکن استقلال بود و در 64 بازی 7 گل زد.
جاسم کرار
عراقی ویژه لیگ برتر در لیگ های یازدهم، چهاردهم و پانزدهم بازیکن استقلال بود ولی تنها یک فصل تا پایان دوام آورد. کرار در 43 بازی 3 گل زد.
هرایر مگویان
در لیگ های چهاردهم و پانزدهم بازیکن استقلال بود و این فصل هم اصلی ترین بازیکن خط دفاع این تیم است. مگویان در دو فصل اخیر 47 بازی برای استقلال انجام داده و گلی نزده. او این فصل می تواند رکورد بازیهای یک خارجی برای استقلال را از جان واریو بگیرد و خودش رکورددار شود.
     
آی اسپورت
2016-06-27 19:19:03
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر