فهرست
اتفاق مهم/ نیم بیشتر ترکیب استقلال تازه وارد هستند
اتفاق مهم/ نیم بیشتر ترکیب استقلال تازه وارد هستند

اتفاق مهم/ نیم بیشتر ترکیب استقلال تازه وارد هستند

آی اسپورت- استقلال لیگ شانزدهم را می توان تیمی جدید دانست. علیرضا منصوریان بعد از تقریبا یک دهه، نام جدیدی برای نیمکت این تیم است که نه قلعه نویی است، نه مظلومی و نه مرفاوی. این تازه وارد بودن را شاید بتوان با جملاتی مثل اینکه او بازیکن استقلال بوده و جو این تیم را خوب می شناسد توجیه کرد ولی درباره ترکیب آبی ها چه می توان گفت؟ ترکیب احتمالی استقلال حداقل 5، 6 بازیکن تازه وارد دارد. مردانی که هنوز بازی کردن جلوی بیش از 50، 60 هزار تماشاگر (تخمینی از تعداد هواداران استقلال در بازیهای ابتدایی این تیم زیرنظر منصوریان) را به چشم ندیده اند و قطعا زمان می خواهند تا با این جو سنگین آشنا شوند.
اگر ترکیب استقلال را برپایه چیدمان 2-4-4 لحاظ کنیم، آنها احتمالا با مهدی رحمتی، وریا غفوری، هرایر مگویان محمدحسین کنعانی زادگان، میلاد زکی پور، امید ابراهیمی، فرشید باقری، خسرو حیدری، بختیار رحمانی، کاوه رضایی و سجاد شهباززاده برابر رقبا قرار می گیرند. از این جمع 6 بازیکن برای اولین بار پیراهن استقلال را می پوشند. ضمن اینکه مهدی رحمتی هم در دو هفته ابتدایی محروم است و حسین حسینی یا هر دروازه بان دیگری که جایش را بگیرد، برای اولین بار در لیگ برتر برای استقلال بازی می کند. تعویضی های استقلال هم روی کاغذ، علی قربانی و آرش افشین هستند که هر دو جزو تازه واردان محسوب می شوند.
استقلال در دو فصل اخیر، امتیازات ابتدای فصل را کامل می گرفت ولی درنهایت کم می آورد. حالا این فصل شاید به دلیل حضور بازیکنان جدید حتی خبری از امتیازات ابتدای فصل هم نباشد. در انتهای فصل هم برخلاف دو فصل اخیر بازیهای آسیایی را هم باید درنظر گرفت.
 
     
آی اسپورت
2016-06-27 19:38:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر