فهرست

ارتباط اردوی استقلال در ارمنستان با تیم ملی: امان از دست دلال ها

آی اسپورت - تلاش باشگاه استقلال برای برپایی اردوی آماده سازی اش در ارمنستان، از یک راز بزرگ پرده برداشت.
 استقلالی ها برای برپایی این اردو دقیقا همان مجموعه ای را انتخاب کردند که قرار بود تیم ملی در آن اردو بزند. یک متل با کمپ تمرینی و امکانات ورزشی و رفاهی که میزبان اعلام کرد در ازای هر بازیکن و همراه استقلال روزی 75 دلار می گیرد و این پول شامل اتاق، سه وعده غذا، محل تمرین بدنسازی و تاکتیکی و تمامی امکانات جانبی و استفاده از تمامی امکانات هتل، از استخر و سونا و جکوزی تا بخش های رفاهی و تفریحی می شود.
 جالب اینجاست که برخی اطرافیان تیم ملی که همیشه موقع اردوهای خارجی سر و کله شان پیدا می شود همین کمپ را روزی 85 دلار در ازای هر ملی پوش و مربی و همراه به فدراسیون فوتبال قیمت داده بودند. یعنی 15 روز، روزی 50 نفر، یعنی پورسانت 10 دلاری از هر نفر در هر روز یعنی 7500 دلار در عرض یک اردوی 15 روزه!
 تازه این در حالی است که مدیران کمپ می گویند به تیم ملی ایران برای استفاده از جنبه تبلیغاتی این اردو، پایین تر از 75 دلار توافق شده با استقلال قیمت داده بودند اما واسطه ای که از سوی برخی افراد جمایت می شود به آنها گفته بود شما همان 85 دلار فاکتور کنید.
 لطفا نگویید قرار بود تیم ملی از امکانات اضافه استفاده کند چون مدیران کمپ می گویند بسته پیشنهادی شان به تیم ملی با بسته توافقی شان با استقلال یکسان است.منبع: رادنیوز
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-28 07:28:09
نظر دهید

۲ نظر
-
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۰۸:۰۷
استقلال .... تیم ملی ......... حرفهای برانکو در مورد تاثیرگذاری کیروش در قهرمانی لیگ.... آیاحق بابرانکو نیست؟
علی کچـــل
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۰۸:۱۴
عزیزم اون ده دلار رو به اعتبار سر کچل علی منصور تخفیف دادن ....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر