فهرست

انتقاد شدید رادنیوز از هدایتی: عابربانکی که سرویس نمی دهد

آی اسپورت - بدون هیچ توضیح اضافه ای یادداشت انتقادی سایت رادنیوز در مورد حسین هدایتی را بخوانید:
همین چند روز پیش بود که حسین هدایتی به پرسپولیسی ها قول داد ظرف 24 ساعت 500 میلیون تومان به کاوه رضایی می دهد اما سه روز تلفن همراه خود را خاموش کرد و با این حرکت عجیب، کاوه رضایی را پراند. حالا همین بازی با طارمی می شود و در حالی که طارمی برای تمدید قرارداد پول سال قبل خود را می خواهد، ابتدا هدایتی در یک رستوران قول پرداخت پول را می دهد اما سپس در افق محو می شود و طارمی و باشگاه را بلاتکلیف باقی می گذارد.
 هدایتی فقط در فصل نقل و انتقالات برای خرید امیری چهارصد میلیون تومان به پرسپولیس قرض داده و البته با آگاهی کامل از این موضوع که نه پورعلی گنجی به پرسپولیس می آید و نه اشکان دژآگه ادعا کرده بود پول خرید این دو بازیکن را می پردازد.
 این همان هدایتی است که دو سال قبل به امیررضا خادم گفت صبح 10 میلیارد تومان پول می ریزم به حساب و پرسپولیس را به من بدهید اما از ساعتی بعد تلفن همراه خود را به مدت یک هفته خاموش کرد تا پرسپولیس ناچار به همکاری با حمیدرضا سیاسی شود. او همان هدایتی است که گفت تمام بلیت های بازی آسیایی پرسپولیس را می خرم اما پولش را نداد تا درآمدهای پرسپولیس از بلیت فروشی برای جبران هزینه ای که ادعای عابر بانک تراشیده بود، بر باد برود!
 عابر بانک پرسپولیس به شدت شبیه عابر بانک هایی است که هر وقت پول می خواهی پیغام می دهند دستگاه خارج از سرویس است! البته فردا رسانه هایی مثل جور و پلاس و چغازنبیل ورزشی و شوت موت از عابر بانک به عنوان منجی نام می برند و طرف خوب می داند برای بازگشت به صدر فهرست اخبار رسانه ای مایه اش یک شام مشترک است و بس!


کد خبر: 9408
  ۶  
آی اسپورت
2016-06-28 08:06:33
نظر دهید

۶ نظر
علی کچـــل
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۰۸:۱۲
آخ گفتی، دوستانی که سنگ دولابو به سینه میزنن به حافظشون رجوع کنن تا یادشون بیاد سالی که از پرسپولیس رفت چند صد میلیون از باشگاه چک ضمانت گرفته بود !!!
لوله
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۰۸:۲۹
ای شیر مادرت حلالت باشه خوب گفتی!
ملوانی
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۰۸:۳۴
راستش هدایتی خیلی شبیه امور مالی شرکت ماست . هر هفته میگه قراره هفته بعد دو برج حقوق عقب افتاده تون رو بدیم و دوباره هفته بعد همین رو میگه و ما اونقدر ساده ایم که چهار ساله هر هفته و هر ماه باورش می کنیم.
هدایتی همون کسیه که هفت میلیارد واسه ملوان خرج کرد اما بیست میلیارد معافیت مالیاتی گرفت و نیم فصل نشده انصراف داد و گفت پول ندارم و تنها دستاورد حضورش در ملوان افزایش بدهی های باشگاه و رسم منحوس استخدام بازیکن های پا به سن گذاشته و افت کرده بود
هدایتی همون کسیه که قول داد پنج میلیارد واسه خلعتبری میده اما بیشتر پولش افتاد گردن فدراسیون فوتبال و پرسپولیس
همون کسیه که حتی پول بازیکن های استیل آذین رو نداد و ما هنوز فکر می کنیم عابر بانکه یا مخش تاب داره که پول یا مفت به پای فوتبال بریزه
سعید
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۰۸
هدایتی استقلالیه!
حمید
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۱۰
همچون میگه فقط 400 میلیون داد که انگار وظیفش بوده .
تو حاضری 40 هزار تومن از جیبت خرج پرسپولیس کنی؟؟؟؟
Karim
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۳۷
غلط میکنه کسی پشت سر حاجی حرف بزنه مادرشو به خاک سیاه میکشونیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر