فهرست
آمادگی شیرر برای هدایت انگلیس؛ بدتر از قبلی‌ها نیستم
آمادگی شیرر برای هدایت انگلیس؛ بدتر از قبلی‌ها نیستم

آمادگی شیرر برای هدایت انگلیس؛ بدتر از قبلی‌ها نیستم

آی اسپورت - آلن شیرر مهاجم سال های دور تیم ملی انگلیس و باشگاه نیوکاسل، پس از استعفای روی هاجسون از سمت مربیگری تیم ملی، آمادگی خود برای پذیرفتن هدایت این تیم را اعلام کرد. شب گذشته و پس از شکست تیم ملی انگلیس برابر ایسلند و حذف از ادامه رقابت های یورو ۲۰۱۶، روی هاجسون از سمت خود کناره گیری کرد.
 
شیرر در گفتگو با بی بی سی اعلام کرد که حاضر است سمت سرمربیگری تیم ملی را قبول کند. اما به گفته اکثر کارشناسان وی از تجربه کافی برای قبول هدایت تیم ملی برخوردار نیست. تنها تجربه مربیگری شیرر به سال ۲۰۰۹ برمی گردد که او در مقام مربی تیم نیوکاسل موفق نبود و نتوانست تیمش را از سقوط به دسته پائین تر حفظ کند. اما شیرر همچنان علاقمند است تا بخت خود در عرصه مربیگری را امتحان کند.
 
خود شیرر در این باره می گوید: مسئولان اتحادیه فوتبال انگلیس چهار یا پنج سال قبل می گفتند که من تجربه کافی برای انجام این کار را ندارم. اما اکنون می خواهم به آنها بگویم باوجودی که من تجربه این کار را ندارم، اما در صورتی که این پست را به من بدهند، واقعاً بدتر از سایر افراد با تجربه نتیجه خواهم گرفت. من می توانم خدمات بسیار ارزنده ای برای بازیکنان جوان کشورم ارائه دهم اما در صورتی که فرصت این کار به من داده شود. فکر نمی کنم هرچه قدر هم که در تیم ملی بد نتیجه بگیرم، باز هم نتایجی بدتر از نتایج فعلی تیم بگیرم.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-06-28 10:28:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر