فهرست
کارشناسی: بدترین انگلیسی که دیدم
کارشناسی: بدترین انگلیسی که دیدم

کارشناسی: بدترین انگلیسی که دیدم

«تا حالا انگلیسی بدتر از این دیدم؟ فکر نکنم. این نمایشی پر از سوتی بود، مخصوصا در نیمه‌یِ دوم. درسته که اشتباهاتِ منجر به دو گلِ خورده در نیمه اول بودن، اما نیمه دوم بازیکنانی دیدیم که هیچ فکرِی نداشتن و مدام تصمیماتِ ابلهانه میگرفتن و از زوایایِ عجیب شوت میزدن. اونا واقعا موقعیتِ گلی ایجاد نکردن. برایِ همین فکر نمیکنم انگلیسی بدتر از این در تمامِ این سالها دیده باشم.»
«انگلیس در حالِ حاضر بازیکنایِ خوبی داره که همشون در لیگِ برتر بازی میکنن. اما بازیکنی که در بالاترین سطحِ چمپیونز لیگ باشه نداریم. من خودم هم وقتی بازی میکردم راجع به تیممون میگفتن هیچوقت در سطحِ باشگاهیمون برایِ تیم ملی بازی نمیکنیم. البته که ما هنوز رونی را داریم. ولی اون سی سالشه و دیگه به پایانِ فوتبالش نزدیک میشه. بقیه بازیکنا فقط در حدِ لیگِ برتر هستن، نه بیشتر.»
«مشخص بود که روی هاجسون نمیتونه به کارش ادامه بده. همیشه هم تقصرها گردنِ مربی میفته. اما بازیکناش در حدی نبودن که بهش کمک کنن. به نظرم اون تصمیمِ درستی گرفت چون اگه خودش کنار نمیرفت فردایِ بازی اخراجش میکردن. تمامِ هدفِ انگلیس این بود که تیمِ اول گروهش بشه، که نشد. بعد خوشحال شدیم که به ایسلند خوردیم نه پرتغال. مثلا ضعیفترین تیمِ تورنمنت. واقعا بدتر از این نمیشه!»
 
 
     
آی اسپورت
2016-06-28 11:12:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر