فهرست
آلوز: شماره «۲۳» یووه را به افتخار پادشاه جیمز انتخاب کردم
آلوز: شماره «۲۳» یووه را به افتخار پادشاه جیمز انتخاب کردم

آلوز: شماره «۲۳» یووه را به افتخار پادشاه جیمز انتخاب کردم

آی اسپورت - دنی آلوز مدافع جدید بانوی پیر در مراسم معارفه‌اش به تمجید از ستاره آرژانتینی بارسلونا پرداخت و هدفش با یوونتوس را قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا عنوان کرد. آلوز که با امضای قراردادی دو ساله به‌طور رسمی به تیم فوتبال یوونتوس پیوست، امروز (سه‌شنبه) در مراسم معارفه خود گفت: این یوونتوس رؤیای قهرمانی در اروپا را دارد و می‌خواهم به این تیم کمک کنم تا به رؤیایش برسد و سهمی در این موفقیت داشته باشم. تاریخ باشگاه یوونتوس بود که من را شیفته خود کرد، هرچند کسب تجربه‌ای جدید و زندگی در کشوری جدید هم باعث شد تا یووه را انتخاب کنم.
 
مدافع پیشین بارسلونا که در یوونتوس پیراهن شماره «23» را به تن خواهد کرد، در ادامه عنوان کرد: پیراهن شماره «23» را به افتخار پادشاه جیمز (لبران جیمز، ستاره تیم بسکتبال کلیولند کاوالیرز) انتخاب کردم. نمی‌توانم بگویم که یووه برای قهرمانی در لیگ قهرمانان چه چیزی کم دارد، چون تازه به این تیم ملحق شده‌ام و هنوز شناخت خوبی از باشگاه ندارم. یوونتوس باشگاهی است که چالش‌ها و اهدافی دارد و این فرصتی استثنایی است که در  اینجا تاریخ‌سازی کنم.
 
مدافع جدید بانوی پیر درباره بارسلونا هم صحبت کرد: مسیری را که در چند سال اخیر با بارسلونا طی کردم، فوق‌العاده بود. از تمامی اعضای باشگاه بارسلونا هم قدردانی می‌کنم. به‌هر حال هر داستانی پایانی دارد. تمام تلاشم را خواهم کرد تا داستان موفقیتم با بارسلونا را در یوونتوس هم تکرار کنم.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-06-28 12:33:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر