فهرست
خبر نگران کننده برای پرسپولیس: طارمی با ریزه اسپور توافق کرد؟
خبر نگران کننده برای پرسپولیس: طارمی با ریزه اسپور توافق کرد؟

خبر نگران کننده برای پرسپولیس: طارمی با ریزه اسپور توافق کرد؟

آی اسپورت - مهدی طارمی احتمالا فصل بعد به جای اسپانیا، ایتالیا، یونان و حتی پرسپولیس، در لیگ ترکیه بازی خواهد کرد. آقای گل لیگ که بعد از توافق با پرسپولیس به ترکیه سفر کرد، با مسئولان ریزه اسپور پای میز مذاکره نشست و به پیشنهاد آن‌ها جواب مثبت داد.

دقایقی قبل، صفحه فیس‌بوک حامی ریزه اسپور خبر انتقال طارمی را منتشر کرده و نوشته این باشگاه، توانسته با بهترین گلزن لیگ برتر ایران توافق کند: «مذاکرات باشگاه ریزه اسپور با مهدی طارمی مهاجم 23 ساله ایرانی به پیشرفت‌های بزرگی رسیده است. این بازیکن که با عنوان زلاتان ابراهیموویچ ایران شناخته می‌شود، فصل پیش در 25 بازی، 16 گل زد و 5 پاس گل داد.»

البته این صفحه، صفحه رسمی باشگاه ریزه اسپور نیست. در صورت تایید این خبر توسط سایت رسمی ریزه اسپور و نهایی شدن قرارداد، پرونده حضور طارمی در پرسپولیس بسته می‌شود و سرخپوشان دوباره باید دنبال خرید یک مهاجم جدید باشند.


کد خبر: 9406
  ۴  
آی اسپورت
2016-06-28 14:20:46
نظر دهید

۴ نظر
امید
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۳۲
این خبر که نو فیسبوک زده ماله بیست ساعت قبله!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
-
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۳۴
منتظر ی مقاله علمی تخیلی از سحر طلوعی برای بی تعصبی بازیکنان هستیم کار کیروش و استقلاله خجالت نکش و باز بنویس
-
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۳۸
اصلا هم نگران کننده نیست! بره گمشه! این بازیکن اگه بمونه هم روحیه و انگیزه لازم رو نداره! انشالله هم اون و هم راضییان دچار مصدومیتی بشن که فوتبالشون زود تموم بشه! آمین!
سامی
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۵۲
یکی نیست به این بچه دهاتی بگه پرسپولیس خیلی بزرگتر از این حرفاس که تو بخوای واسش خط و نشون بکشی ؟؟؟؟؟ آخه دهاتی تو نون پرسپولیس رو خوردی هرچی داری از صدقه سر پرسپولیسه و علی دایی که از از دهات آوردت تهران ....... سگ پیام صادقیان به این دوتا بچه دهاتی شرف داره .......
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر