فهرست
دعوای حقوقی رامین و پرسپولیس: رضاییان 6 ماه محروم می‌شود؟
دعوای حقوقی رامین و پرسپولیس: رضاییان 6 ماه محروم می‌شود؟

دعوای حقوقی رامین و پرسپولیس: رضاییان 6 ماه محروم می‌شود؟

آی اسپورت - دو سال قبل، شکست پرسپولیس در پرونده مهرداد پولادی و حضور او در لیگ ستارگان قطر ضربه سختی برای سرخپوشان بود. البته خیلی زود معلوم شد پولادی سرباز بوده و در صورت ماندن هم نمی‌توانست برای پرسپولیس بازی کند. حالا پرسپولیسی‌ها در پرونده رضاییان، می‌خواهند با مدارک کامل‌تر به کمیته انضباطی بروند و جلوی انتقال او به ترکیه را بگیرند. پرسپولیسی‌ها ادعا می‌کنند با توجه به جریمه رضاییان، تمام قرارداد فصل پیش او را پرداخت کرده‌اند. اگر این ادعا در کمیته انضباطی ثابت شود، رضاییان حسابی به دردسر می‌افتد.

هوشنگ نصیرزاده، کارشناس حقوقی درباره احتمال محرومیت و جریمه رضاییان به کاپ گفته‌: «مرجع اصلی برای تشخیص و تعیین حق در این باره کمیته انضباطی است. طرفین باید در کمیته انضباطی حاضر شوند و مدارک خود را ارائه بدهند. اگر شکایت باشگاه پرسپولیس به نتیجه برسد، در این صورت جریمه برای بازیکن خاطی وجود خواهد داشت و این احتمال هست که بازیکن شش ماه محروم شود. همچنین مطابق ماده 25 آیین نامه انضباطی یک و نیم برابر پولی که گرفته است را باید پس بدهد. باید دید باشگاه پرسپولیس در مدارکی که به کمیته انضباطی ارائه می دهد چقدر قوی و مستدل عمل می کند.»

مسئولان پرسپولیس تا امروز، تلاش می‌کردند با رضاییان وارد مذاکره شوند اما خبر فسخ قرارداد او، آن‌ها را کاملا ناامید کرد. حالا این دعوای حقوقی، سرنوشت رضاییان را تعیین می‌کند. سرنوشتی که تحت هیچ شرایطی، به ماندن او در پرسپولیس ختم نمی‌شود.


کد خبر: 9406
  ۶  
آی اسپورت
2016-06-28 14:42:13
نظر دهید

۶ نظر
sina
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۴۷
Pedaresho dararan. Bigheyrato
6.6.6.6.6.6
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۳۵
پرسپولیس باید فوتبالشو نابود کنه تا درست عبرتی بشه برای بقیه بازیکن ها
-
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۲۹
باید نابود شه
-
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۳۳
من با چاقو میزنمت. بیرو ببینمت رامین
-
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۵۴
من که چشمم آب نمیخوره پرسپولیس به نتیجه برسه
-
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۲۳:۴۳
»ن هر چی فکر میکنم میبینم تقصیر مدیریت خیلی بیشتره. این یه فرصت طلب بود که از بی لیاقتی مدیران پرسپولیس بهره برداری کرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر