فهرست
بررسی گسترش‌فولاد: تیم اول تبریز!
بررسی گسترش‌فولاد: تیم اول تبریز!

بررسی گسترش‌فولاد: تیم اول تبریز!

آی‌اسپورت- فراز کمالوند یک فصل دیگر در گسترش‌فولاد ماندنی شد. او برای راضی کردن مدیران باشگاه، راه دشوارتری نسبت به سال‌های قبل را در پیش دارد. مدیران این تیم از برنده‌های نقل‌وانتقالات بودند و انتظار دارند با مهیا شدن شرایط، تیم‌شان را در رده‌های بالای جدول ببینند. 

فرناندو دخسوس به عنوان دروازه‌بان تیم قهرمان به تبریز رفت. جایی که گسترشی‌ها با گئورگیف و نوشی‌صوفیانی به مشکل خورده بودند. مدافع راست این تیم که سال‌ها در گسترش‌فولاد حضور داشت بالاخره به خونه‌به‌خونه بابل رفت تا بابک حاتمی سکان‌دار سمت راست تیم کمالوند شود. شهرام گودرزی و مصطفی اکرامی هم دو یار دیگری بودند که در لیست خروجی باشگاه قرار گرفته‌اند. اما مهم‌ترین بازیکنی که در این فصل از تیم کمالوند جدا شد، محمد ابراهیمی بود. وینگری که دومین گلزن برتر فصل قبل لیگ نام گرفت. البته گسترشی‌ها جایگزینی مناسب برای او هم پیدا کردند. محمدرضا خلعتبری قرار شد که جای خالی اف‌چهارده را پر کند. همچنین علیرضا نقی‌زاده را از سیاه‌جامگان خریدند که هم در مرکز میدان و هم بال راست توانایی بازی دارد. 

و اما نکات تاکتیکی از این گسترش‌فولاد. تیم کمالوند در این فصل هم سراغ فوتبال مالکانه می‌رود. فوتبالی که در فصل  گذشته به خصوص در نیم فصل دوم نشان دادند که آن را خوب از بر هستند. آن‌ها برخلاف ذوب‌آهن، از فوتبال مالکانه‌شان موقعیت گل می‌ساختند. البته برای این کار کمالوند خیلی هوشمندانه اسکلت تیمش را حفظ کرد. به این دلیل که بازیکنان جدید کم کم در تیم جا بیفتند. 

تیم کمالوند در این فصل هم با ترکیب اسپانیایی دل‌بوسکه به میدان می‌رود. این تیم در فصل قبل هم با ترکیب 0-6-4 به میدان می‌رفت. مهاجم ثابتی نداشت ولی چند هافبکش وظیفه زدن گل داشتند. حالا در این فصل هم احتمالا این روند را ادامه خواهند داد. با این تفاوت که بازیکنانش روی کاغذ مهره‌های بهتری هستند و مدعی اصلی کسب سهمیه هستند. حسام محسنیان
مطالب مشابه:

بررسی استقلال: کلیک کنید

بررسی پرسپولیس: کلیک کنید

بررسی تراکتورسازی: کلیک کنید

بررسی استقلال خوزستان: کلیک کنید

بررسی گسترش فولاد: کلیک کنید
کدخبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-28 16:20:50
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۱۲
سه تیم تیم تبریز عزیزن نویسنده مریض خودتو به دکتر نشون بده واطلاعات روبروز کن نقی زاده رو قرضی داده بودن مشهد لطفا بیجهت وقت رو با اختلاف اندازی میان تیمهای تبریز تلف نکن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر