فهرست
اعتراض به صدور رضایت‌نامه رضاییان/ پرسپولیسی‌ها فردا تجمع می‌کنند
اعتراض به صدور رضایت‌نامه رضاییان/ پرسپولیسی‌ها فردا تجمع می‌کنند

اعتراض به صدور رضایت‌نامه رضاییان/ پرسپولیسی‌ها فردا تجمع می‌کنند

آی اسپورت- پس از اینکه طرفداران استقلال تهران برای اعتراض به وزیر ورزش جلوی درب وزارت ورزش و جوانان حاضر شدند؛ حالا هواداران پرسپولیس در اعتراض به برخی اقدامات که در سازمان لیگ و هیئت فوتبال رخ داده فردا جلوی درب فدراسیون فوتبال تجمع خواهند کرد. متنی که در صفحات مجازی پرسپولیسی دست به دست می شود به شرح زیر است:
 
وعده ما فردا (چهارشنبه) ساعت 11 مقابل درب فدراسیون فوتبال
تجمع عظیم هواداران پرسپولیسهیچ شکی نیست که ایجاد آشوب و همهمه و ناامنی در شهر کار بسیار زشتی است و ما هواداران پرسپولیس هیچ گاه از این حرکات انجام نداده و نخواهیم داد. ما از ابتدای فصل نقل و انتقالات با وجود نا ملایمتی ها و تبعیض های برخی نهادهای مسئول، امور خود را به باشگاه واگذار کردیم و به نهاد های مسئول ارزش قائل شدیم و به آن ها اعتماد کردیم. اما حالا دیگر طاقت چهل میلیون هوادار پرسپولیس به سر آمده است. هوادارنی که در سرما و گرما همواره حامی تیم ملی کشورشان بودند چندی پیش با ناملایمتی و توهین های ادامه دار از سوی سرمربی تیم ملی روبرو می شوند و حالا هم با اشتباهات عمدی برخی از مسئولان فوتبال!از این رو ما هواداران پرسپولیس، فردا ( چهارشنبه) با تجمع عظیم در مقابل درب فدراسیون فوتبال به روشی کاملا مسالمت آمیز به مسئولان فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و هیئت فوتبال تهران اعتراض خواهیم کرد و به دنبال احقاق حقمان خواهیم بود. پس وعده تمام پرسپولیسی ها فردا ساعت 11 مقابل درب فدراسیون فوتبال. حضور هر پرسپولیسی در تجمع فردا، غیرت، عظمت و اعتراضش به اتفاقات اخیر را نشان می دهد.
  ۷  
آی اسپورت
2016-06-28 16:12:42
نظر دهید
۷ نظر
علی سینز و برانکو الکسیس
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۱۲
قانونی فسخ انجام شده. این تجمع غیرقانونیه. فوقش کمیته انضباطی باید رای بده
-
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۱۷
یه مشت اراذل اوباش اجیر شده ی لنگ به دست
جانی
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۱۸
سحر طلوعی کجاست؟ کارش دارم
-
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۳۲
دوستان استقلالی خواهشا اسم سحر طلوعی رو سرچ کنین و مطالبورزشی رو که نوشته بخونین, نوشته هاش به شدت توهین امیز علیه استقلاله, پر از کینه و عقده و حقارت و بدبختی, پر از مطالب حقیرانه که بدون شک شایسته ی خودشه. برتون متاسفم که نوشته های حقیرانه ی طلوعی رو منتشر می کنین
-
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۳۳
رضاییان دلش نمیخواد بمونه این اسگولا میخوان تجمع کنن؟ مگه زوره یکی دوست نداره بمونه
امیر تبریز اوغلی ضد نگ و کیسه
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۲۹
گیر یه عده لنگ وکیسه نفهم افتادیم
-
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۱۴
فردا با گیرخر نشون میدیم یا ابی ابی یا قرمز چیگری پول همشو دان کیسهها 4تا خریدن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر