فهرست
لایک روز: سربلندی تاج در نخستین امتحان بزرگ
لایک روز: سربلندی تاج در نخستین امتحان بزرگ

لایک روز: سربلندی تاج در نخستین امتحان بزرگ

آی‌اسپورت - امید ملوانی‌ها برای بازگشت به لیگ برتر امروز عملا به پایان رسید. ملوان که در مزایده اول خرید نفت برنده اعلام شد خیلی زود با مخالفت سرسخت مهدی تاج مواجه شد. رئیس فدراسیون در یک موضع‌گیری قاطع پس از این مزایده گفت:«واکنش ما روشن است. ما مخالف هستیم. حق قانونی باشگاه نفت است که در تهران بماند و انتقال نفت به انزلی غیر قانونی است و انجام نخواهد شد». مقاومت سفت و سخت مهدی تاج باعث شد جشن و پایکوبی انزلی‌چی‌ها خیلی زود جای خود را به بیانیه‌های تند بر علیه رئیس فدراسیون بدهد. تا جایی که آنها پای تمام نمایندهای شمال کشور را وسط کشیدند و نامه‌نگاری‌های زیادی با دفتر ریاست جمهوری انجام دادند. با این وجود مرغ مهدی تاج یک پا داشت. نفت از تهران خارج نمی‌شود. موضعی که در نهایت با وجود تمام فشارهای سیاسی به کرسی نشست تا جلوی یک اشتباه بزرگ گرفته شود. مهدی تاج حالا در نخستین چالش بزرگ دوران مدیریتش سربلند خارج شد تا نشان دهد اجازه نمی‌دهد تصمیمات مهم فوتبال کشور جایی خارج از ساختمان سئول گرفته شود.  


کدخبر:9412
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-28 16:12:09
نظر دهید

۲ نظر
ملوانی
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۳۰
در واقع تاج ، مافیای رسانه ای فردوسی پور و دلال های مختلفی که از انتقال امتیاز نفت به انزلی چیزی گیرشون نمیومد با هم در مقابل یه تیم از یه شهر کوچک ایستادند .
اتفاقا تاج همه تلاشش رو کرد که فجر سپاسی جایگزین بشه . وقتی می تونستید تاج رو محک بزنید که پای استقلال پرسپولیس تراکتور یا تیم های اصفهانی در میان می بود .
مگه همین باند اصفهانی فدراسیون نبودند که فصل قبل اون فاجعه رو در تبریز رقم زدند؟
ع ع ب
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۳۱
لیاقت ملوان سقوط به لیگ یک بود و به حقش رسید !! با شارلاتان بازی و خرید امتیاز هم نمی تونه دوباره به لیگ یک برگرده و دم مهدی تاج گرم که جلوی این اتفاق رو گرفت تا تیمهای لیگ برتر از دست ورزشگاه کثیف و فحشهای تماشاگران بی فرهنگ انزلی ملوان راحت باشن ... لیگ یک خوش بگذره !
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر