فهرست
آنچلوتی :  از باخت بارسا شگفت زده شدم / فینال جام حذفی بازی متفاوتی خواهد بود
آنچلوتی : از باخت بارسا شگفت زده شدم / فینال جام حذفی بازی متفاوتی خواهد بود

آنچلوتی : از باخت بارسا شگفت زده شدم / فینال جام حذفی بازی متفاوتی خواهد بود

آی اسپورت - کارلو آنچلوتی سرمست از پیروزی پر گل تیمش در مقابل آلمریا در نشست خبری حاضر شد و عنوان داشت که از شکست بارسا متعجب شده است و البته اذعان داشت که بارسا هنوز شانس قهرمانی دارد. صحبت های کارلتو را اینجا بخوانید :


« بازی خوبی انجام دادیم. هدفمان هم پیروز شدن بود که به آن رسیدیم. بازی های کمی باقی مانده و تنها پیروزی است که اهمیت دارد. باید اعتراف کنم که لیگ امسال بسیار خطر ناک است و تمامی بازی ها سخت و دشوارند. تنها به خودمان فکر می کنیم و هدفمان پیروز شدن در هر 5 بازی باقی مانده است. امشب از باخت بارسا شگفت زده شدم ولی آنها هنوز هم شانس قهرمانی دارند »


کارلتو در ادامه افزود :


« برای ضلع جنوبی ورزشگاه دست تکان دادم چرا که نه تنها در بازی امروز بلکه در تمام بازی ها به شدت ما را حمایت کرده اند. با تشویق های آن قسمت از ورزشگاه و همچنین دیگر هواداران ، انگیزه بازیکنان برای گل زدن و پیروز شدن افزایش می یابد. در مورد راموس نیز باید بگویم که امروز در آخرین لحظات متوجه شدیم که مصدومیت خفیفی دارد ولی جای نگرانی نیست و طی روزهای آینده برطرف می شود »

وی در ادامه در مورد فینال جام حذفی و همچنین دی ماریا عنوان داشت :


« الان نمی دانم که روز چهارشنبه چند تن از مصدومان ما به بازی خواهند رسید. ژابی را خواهیم داشت چرا که امروز محروم بود نه مصدوم .اما کریستیانو در حال مداوا است . هیچکس نمی تواند جای او را پر کند . او ممکن است به این بازی برسد و اگر چنین نشود باید راه حل دیگری را پیدا کنیم. در مورد مارسلو هم معتقدم که به این بازی نخواهد رسید. در مورد دی ماریا باید بگویم که نمی خواستم در مورد اتفاقات بازی با دورتموند و پنالتی از دست رفته صحبت کنم. از این دست مسائل در فوتبال پیش می آید. آنجا خیلی خوب نبود ولی امروز عملکرد فوق العاده ای داشت »


وی در پایان در مورد قهرمانی در لالیگا عنوان داشت :


« دو هفته پیش لالیگا بسیار دور از دسترس بود اما اکنون اوضاع فرق کرده است. فعلا به فینال جام حذفی فکر می کنیم و باید خودمان را برای آن بازی مهیا کنیم. در ادامه نیز نیمه نهایی لیگ قهرمانان را پیش روی داریم . روزهای سخت و تعیین کننده ای در راهند »

     
آی اسپورت
2014-04-13 03:42:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر