فهرست
برای دختران هوادار استقلال که پشت درهای بسته ماندند/ تبعیض!
برای دختران هوادار استقلال که پشت درهای بسته ماندند/ تبعیض!

برای دختران هوادار استقلال که پشت درهای بسته ماندند/ تبعیض!

آی اسپورت- از دو سه هفته قبل شروع شد؛ از تجمع استقلالی‌ها جلوی وزارت کشور در اعتراض به وزیر کشور. تا همین جای کار هم اتفاق جالبی بود. اعتراض هواداران فوتبال به وزیر و دولتی‌ها در خارج از ورزشگاه اتفاقی نیست که زیاد سابقه داشته باشد. اما یک چیزی آن میان بیش‌تر جلب توجه کرد، حضور دختران آبی و هوادار استقلال در میان معترضان مرد. با بودن‌شان اعتراض واقعی‌تر شد انگار. از همان‌جا به بعد حضورشان کشید به تمرین استقلال. در اولین تمرین استقلال با منصوریان که بعد از مدت‌ها تمرین آبی‌ها با حضور ۲۰۰۰ نفر برگزار شد، حدود ۵۰ دختر آبی هم حضور داشتند. جو استقلال بعد از سال‌ها دوست داشتنی شده بود و با حضور دختران آبی دوست‌ داشتنی‌تر جرقه اول اعتراض را روزنامه هوادار پرسپولیس (پیروزی) زد انگار؛ عکس‌شان را زد و نوشت که چرا آن‌ها مجوز داشته باشند و ما نه؟ (کاش می‌شد کامت نوشت کدام مجوز؟)


اما طبق معمول صدا و سیما وارد شد؛ با خبرنگاری به نام علی رضوانی. در گزارش اولی اعتراض که چرا آن‌ها به تمرین می‌روند و بعدتر با پیگیری با مقام مسئولی مصاحبه کرد که خبر می‌داد آن‌ها دیگر نمی‌روند به تمرین، خیال‌تان راحت.
خبری که افشارزاده مدیر عامل استقلال هم آن را تعیین کرد: «گفتم از ورود بانوان ممانعت به عمل بیاید چون ما مجوزی برای ورود بانوان به ورزشگاه‌ها و سالن‌ها چه در مورد فوتبال و چه غیر فوتبال نداریم و من خودم خواستم که به بانوان اجازه ورود ندهند». نتیجه همان شد که همیشه بود؛ تبعیض. ماندن پشت در. ماندن پشت در تبعیض!

مدیار سمیعی‌نژاد
  ۳  
آی اسپورت
2016-06-28 17:45:04
نظر دهید

۳ نظر
حامد
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۰۳
ننگ به شرف امثال علی رضوانی که رسالت خودشون رو در جایگاه یک خبرنگار فراموش کردن و فقط دلواپس حضور داشتن یا نداشتن چند بانو در یک محیط ورزشی شدن. ننگ به تو آقای رضوانی، ناامیدمان کردی از داشتن شرافت خبرنگاری
علی
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۱۶
خدا لعنت کنه امثال رضوانی رو تندروهای بی مخ که برای خوش آمد مدیرهای بالا دستیشون به هر ریسمانی چنگ میزنند اخه نامرد خیالت راحت شد که الان خانمهارو دیگه راه نمیدندبروپیگیر پولهایی که دوره دکتر اختلاس شده باش برو پیگیر فیشهای حقوقی باش برو پیگیر خشک شدن دریاچه ارومیه باش برو پیگیر این باش که منبع این ریز گردها کجاست چرا تا وقتی کارون سد نداشت ما هوای بهتری داشتیم برو پیگیر خانمهای کارتون خواب کنار اوتوبانها باش اگه غیرت داشته باشی میبنی که رفتن خواهر و مادر مون به استادیوم خیلی بهتر از کارتون خواب شدن خواهر مادر مون تو هر بیقوله و خرابه ای یکم مرد باش بیا و اعتراف کن که اشتباه کردی
-
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۰۹
ننگ یر قدوسی سردبیر پیزوری
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر