فهرست
حمله تند هدایتی به هواداران: خجالت بکشید
حمله تند هدایتی به هواداران: خجالت بکشید

حمله تند هدایتی به هواداران: خجالت بکشید

آی اسپورت- هواداران پرسپولیس این روزها حسابی عصبانی هستند و از هر فردی که در نقل انتقالات پرسپولیس نقشی داشته شاکی‌اند. یکی ازاین افراد مطمئنا حسین هدایتی است. فردی که سروصدای زیادی از ابتدای نقل وانتقالات به پا کرد اما از نظر هواداران آن‌قدر که او در این فصل سروصدا کرده نتوانسته در جذب بازیکن و نگه‌داشتن بازیکنان پرسپولیس موفق باشد. همین مساله باعث شده تا هواداران حسابی او را در صفحه شخصی‌اش مورد انتقاد قرار دهند. هدایتی هم که از شکایت‌ها خسته شده با لحن عجیب وغریبی هواداران پرسپولیس را مورد خطاب قرارداده و تا جایی که می‌توانسته بابت کارهایی که برای پرسپولیس انجام دادهسر آنها منت گذاشته. هدایتی در این مورد در صفحه شخصی‌اش نوشت:
"واقعا یه خورده انصاف داشته باشید. طرف هنوز نیامده و یا با باشگاه تماس نگرفته می گویید چرا کمک نمی کنید. چرا قول می دهید عمل نمی کنید. خجالت داره. شما از کجا می دانید پول ندادم و دست باشگاه پول نیست. یه خورده معرفتم بد نیست. برای جذب طارمی یا هر بازیکن دیگر پول وجود دارد و مشکلی نیست اما این فشارهای شما باعث می‌شود تا قیمت بازیکنان بالاتر برود. کور خوندید من با این حرف‌ها هم پشت تیم را خالی نمی‌کنم مگر این که باشگاه دیگر نخواهد که من کمک کنم!"
 کدخبر:9403
  ۹  
آی اسپورت
2016-06-28 18:20:38
نظر دهید

۹ نظر
امیر تبریز اوغلی ضد نگ و کیسه
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۲۷
بدبخت...... حیف این پولای مفت که گیر تو افتاده.... با پول 1 بازیکن میشه حداقل 100تا جوان رو جهیزیه داد یا رهن خونش رو اد.. به همین راحتی.
عباس
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۵۲
بابا جهیزیه مامان امیر اشک اغلو رو جور کنید دیگه حتمن باید به زبون بیاد؟
ضد امیر بی شرف اوغلی
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۵۳
میتونی پولهای سوراختور را خرج جهیزیه و رهن خونه جوونها کنید
یک انسان
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۴۱
پولتو خرج بازیکنای مفتخور میکنی یکم به فکر آخرتت باش
-
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۰۳
بازیکنان تراکتور مجانی بازی میکنند؟ از تیم خودتون هم مایه بزار پول تراکتور رو سپاه میده از کجا میاره،؟
-
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۱۱
منت پولهای کثیف رو سر مردم نزن
-
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۱۲
شما میدانید جناب هدایتى از این کارهاى خیر که کأسه داغتر از اش شدید نداشته و نکرده مساعدت به پرسپولیس هم در جاى خودش بسیار ارزشمنده و دل میلیون ها هوادار عمدتاً جوان رو شاد میکنه البته ما میدونیم این پیامک هاى ضدّ حال از ناحیه رقباست وگرنه چرا به اقاى پندار توفیقی که با پرداخت بیشتر کاوه رضایى ریاکار رو از مشت پرسپولیس دراورد از این توصیه ها نمیکنید
-
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۵۸
حاجی عصبانی نشو شما دمت گرمه ما هم میدونیم مشکل بعضیا پول نیست که اگر بود به لطف شما مشکل حل میشد مشکل معرفته که امثال طارمی و رضاییان بویی ازش نبوده
-
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۰۳
ترک اگرلقمان شود۷۷پشتش خراست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر