فهرست
طارمی دوباره به سمت پرسپولیس غش می‌کند: مهدی چرخنده!
طارمی دوباره به سمت پرسپولیس غش می‌کند: مهدی چرخنده!

طارمی دوباره به سمت پرسپولیس غش می‌کند: مهدی چرخنده!

آی اسپورت – تیم فصل بعد مهدی طارمی، عجیب‌ترین پرونده نقل و انتقالات لیگ شانزدهم است. طارمی ابتدا تلاش کرد به لیگ‌های معتبر اروپا مثل ایتالیا و اسپانیا ترانسفر شود، بعد به سمت لیگ یونان چرخید، بعد با پرسپولیس پای میز مذاکره نشست و توافق کرد و بلافاصله به ترکیه رفت تا با ریزه اسپور مذاکره کند. مسئولان ریزه اسپور، با طارمی به توافق رسیده‌اند و مثل چند روز قبل پرسپولیسی‌ها، از حضور او در تیم‌شان اطمینان دارند اما به نظر می‌رسد طارمی دوباره قصد چرخیدن دارد!

طارمی پس از توافق مالی با ریزه اسپور، از آن‌ها یک هفته مهلت خواسته تا جواب نهایی را بدهد. قرار است در روزهای آینده، طارمی دوباره با پرسپولیس حرف بزند و این بار با شرایطی جدید، با آن‌ها توافق کند. خواسته طارمی، مبلغ پایه بالاتر به عنوان قرارداد، پاداش‌های نقدتر و مهمتر از آن، پیش پرداخت 50 درصدی است. ضمن اینکه قرارداد او باید یک ساله ثبت شود.

طارمی امیدوار است پرسپولیسی‌های بدون مهاجم و تحت فشار، مجبور شوند به درخواست‌های او پاسخ مثبت دهند. به خصوص که این بار، بر خلاف پیشنهادهای نه چندان واقعی قبلی طارمی یک مشتری جدی دارد و می‌تواند در صورت عدم توافق با سرخپوشان با آن‌ها قرارداد ببندد. بازیکنی که در اولین تابستانش به عنوان یک ستاره، خوب چرخیدن را تمرین می‌کند.
کد خبر: 9406
  ۶  
آی اسپورت
2016-06-28 21:35:39
نظر دهید

۶ نظر
اسمان
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۵۲
طارمی باترکها توافق کرده الان میاد شرایطی برای پرسپولیس میذاره وپرسپولیس قبول نمیکنه بعدا میگه من اومدم تیم نخواست تا مثل رضاییان نشه.
مصطفی
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۴۷
برن گم شن همشون. ما رو باش بخاطر یک مشت مفت خور پول پرست چقد حرص پرسپولیس رو میخوریم. کجایی نادر محمدخانی، کجایی رهبری فر، کجایی محرمی، کجایی پیروانی که یه نخ سبیلتون به کل هیکل این آشغالای بی غیرت می ارزید.
-
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۴۶
دهه شصت و هفتاد این یارو سکونشین پرسپولیس هم نمیشد.
-
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۰۰
خاک عالم بر سر مدیران پرسپولیس اگر جلوی این مردک کوتاه بیان بابا بخدا فوروارد با استعداد و گلزن تو ایران فراوونه فقط کافیه همت کنید برید دنبال پیدا کردن
سیدرضا داغیانی
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۰۳
طارمی و رضاییان با تیم ترکیه ای که حتی دوست ندارم اسمشو به زبون بیارم توافق کامل کرد و عکس قراردادشونم رسانه ای شد. اینکه طارمی و رضاییان دنبال پیشرفت بودن کامل حقشونه ولی این رفتار با هوادارا و این باشگاه جالب نبود.
24ابدی
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۲۲:۳۴
واقعا برای طارمی متاسفم که اینجوری تیمو ول کرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر