فهرست
اختصاصی/ امیری: پول استقلال یا پیشرفت پرسپولیس؟ دومی!
اختصاصی/ امیری: پول استقلال یا پیشرفت پرسپولیس؟ دومی!

اختصاصی/ امیری: پول استقلال یا پیشرفت پرسپولیس؟ دومی!

آی اسپورت- وحید امیری، یکی از ستاره های اصلی بازار نقل و انتقالات بود و مدام بین سرخابی ها دست به دست می شد تا درنهایت با پرسپولیس به توافق رسید و قرارداد بست.
او چرا استقلال را انتخاب نکرد و راهی پرسپولیس شد؟ خودش در گفتگو با هفته نامه «فوتبال ایرانی» می گوید:«بالاخره هر بازیکنی در فصل نقل و انتقالات پیشنهاداتی دارد که روی آنها فکر می کند و حتی ممکن است مذاکره هم کند. من هم با استقلال مذاکراتی داشتم اما به این نتیجه رسیدم که پرسپولیس برایم گزینه بهتری است. استقلال پیشنهاد بالاتری به من داد اما دلایلی برای خودم داشتم که پرسپولیس را انتخاب کردم. بعد از بررسی شرایط به این نتیجه رسیدم که در پرسپولیس فضای بیشتری برای رشد کردن و پیشرفت دارم. به همین دلیل پرسپولیس را انتخاب کردم. رابطه من با منصوریان دوستانه است و به خاطر او بود که با استقلال مذاکره کردم. منصوریان هم دست من را در انتخاب باز گذاشت و فکر نمی کنم بابت پرسپولیسی شدنم از من ناراحت شده باشد. قسمت این بود که پرسپولیسی شوم و از انتخابم هم بسیار خوشحال هستم. خودم هم خیلی دوست داشتم پرسپولیسی شوم و اتفاقا خانواده ام هم از انتخابم خوشحال هستند چون همه آنها پرسپولیسی هستند».
 امیری مدعی می شود جزو بازیکنان گران قیمت لیگ محسوب نمی شود:«من آنقدرها هم که فکر می کنید گرانقیمت نیستم. رقم قراردادم با پرسپولیس کاملا معقول است و گران قیمت ترین بازیکن لیگ نیستم. من از قیمت بقیه بازیکنان پرسپولیس اطلاعی ندارم اما درباره خودم باید این را بگویم که رقم قرارداد من یک رقم معمولی است مثل بقیه ملی پوشان. تا جاییکه می دانم قیمت ملی پوشان با بقیه بازیکنان کمی تفاوت دارد. مطمئن باشید رقم قرارداد من نجومی نیست و با یک قرارداد منطقی و متناسب با عرف فوتبال ایران به این تیم آمدم».
از او درباره مشکل پیش آمده بین کی روش و برانکو هم سوال شده. امیری با محافظه کاری پاسخی داده که نه سیخ بسوزد و نه کباب:«من به عنوان یک بازیکن نمی توانم در این باره نظر بدهم. من فقط وظیفه دارم چه برای پرسپولیس و چه برای تیم ملی با دل و جان بازی کنم. در پرسپولیس به خاطر پولی که می گیرم و به خاطر محبت هواداران وطیفه ام سنگین است. تیم ملی هم که تیم کشورم است و وظیفه دارم با تمام وجودم برای آن بازی کنم. در تیم ملی از پرچم کشورمان دفاع می کنیم و در تیم باشگاهی هم وظیفه داریم بابت پولی که می گیریم به وظیفه مان عمل کنیم».
 
 
هفته نامه «فوتبال ایرانی»
  ۶  
آی اسپورت
2016-06-28 19:21:18
نظر دهید

۶ نظر
علی
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۱۲
اگه تو راست میگی پس چطوریه که تا وقتی پیش مسترپول نرفته بودی قراداد توامضا نمیکردی ضمنا هنوز هم براحتی میشه مصاحبهای قدیمترو دید من چند سال پول نگرفتم هرجا پول بیشتری بدند من میرم اونجا
-
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۲۹
حالا دیگه معلوم شده که همه ستاره های استقلال به خاطر پول بیشتر به اونجا رفتن و تجمع استقلالیها علیه وزیر یک بازی تهوع آور بیشتر نبوده
-
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۰۵
والا اون رضاییان نمک به حروم هم فصبگل پیش خیلی ادعای تعصب داشت ولی با یه قرارداد چرب همه چیزش رو باخت
حسین
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۲۲:۴۸
آره خوب توی پرسپولیس پول نیست فقط به عشق حسین دولابی میرن قرارداد میبندن.
علی سینز و بانو برانکو
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۲۳:۲۴
مهم اون ندای قلبت بود که با صدای هدایتی بهت میگفت بیا برو پرسپولیس
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۰۸:۰۰
به عشق جیب حاج حسین اومدی دورو ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر