فهرست
پشت پرده مذاکره هدایتی با طارمی؛ پیشنهاد 4.400 میلیاردی؟
پشت پرده مذاکره هدایتی با طارمی؛ پیشنهاد 4.400 میلیاردی؟

پشت پرده مذاکره هدایتی با طارمی؛ پیشنهاد 4.400 میلیاردی؟

آی اسپورت- بعد از قرارداد مهدی طارمی با باشگاه ریزه اسپور ترکیه، عباس پهلوان که نزدیک‌ترین دوست حسین هدایتی است صحبت‌های جالبی از جلسات هدایتی با طارمی را افشا کرد. پهلوان که اولین نفری بود که خبر ماندن طارمی را مطرح کرده‌بود می‌گوید حسین هدایتی برای نگه داشتن طارمی در پرسپولیس پیشنهادی 4 میلیارد و 400 میلیونی به این بازیکن داده است و از او قول ماندن گرفت! رقمی عجیب که اگر واقعیت داشته باشد می‌توانست طارمی را به گران‌ترین بازیکن لیگ ایران تبدیل کند. متن منتشر شده توسط پهلوان را می‌خوانید: «این حرف رو فقط و فقط الان میزنم چون قرار نبود جایى زده بشه و میدونم حاج حسین ناراحت میشه اما چون دلم خیلى سوخته دوست دارم شماها هم بدونین که تو این شبها چه به ما ها گذشت و دیگر جایى از کم کارى حاج حسین سخنى نباشه . حسین هدایتى به خاطره دل شما هواداران عزیز حاضر به قبول پیشنهاد چهار میلیاردو چهارصد میلیون تومانى جهت حفظ مهدى طارمى شده بود و همه جوره هم توافق کرده بودیم ، ولى خودمون هم نفهمیدیم که چى شد و مهدى سر از ترکیه در آورد . در هر حال من به نوبه خودم از تمام شما عزیزان که باعث آزار و اذیتتون شدم عذرخواهى میکنم و در این شبهاى عزیز براى مهدى عزیزم که براى من بازیکن پرسپولیس نبود و رفیق بود آرزوى موفقیت میکنم. یا على»


کد خبر: 9401
  ۹  
آی اسپورت
2016-06-28 23:34:38
نظر دهید
۹ نظر
-
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۲۳:۴۳
بزرگی مرد، وجدان مرد، غیرت مرد، مردونگی هم امشب مرد. تنها چیزی همیشه زنده بوده و هست پرسپولیسه. دم عالیشاه گرم، دم مسلمان گرم، دم کامیابی نیا گرم، دم احمدزاده و علیپور ونورالهی هم گرم. ایشالا اینا غیرت رو به پول نفروشن.
مصطفی
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۲۳:۴۶
یه زمانی کلمه فوتبال تو ایران گره خورده بود به کلمه تعصب. شعار نیست، واقعا اینجور بود. بازیکنا تو زمین، تیمشون نامسشون بود. اون وقتا چقد فوتبال هیجان داشت.
reza
سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵، ۲۳:۵۱
4/4 واس طارمی؟؟
هدایتی مخش ایراد پیدا کرده؟؟؟؟
با این پول میشه یه مهاحم درجه یک خارجی اورد
نه یکی مثه این از 10 تا موفعیت نه تاشو میزنه بیرون
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۰۰:۰۳
کوشه پول نشون داده گذاشته تو جیبش طارمی رفته نقدا گرفته
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۰۰:۱۱
این پست صرفا واسه فشار آوردن به کیروش هست. میخوان ذهن هوادار به اون سمت بره که مشکل مالی نبوده. درحالیکه به نظر من مشکل فقط و فقط مدیریت باشگاه هست
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۰۵:۵۲
یاد دیالوگ فیلم فارسی افتام:ما گفتیم زدیم،شمام بگید زدند!!!!! این خزئبلات چیه؟اگه راست میگه با یک سوم این پول ادینهو را از تبریز شکار کند.
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۰۷:۲۷
به امیری هم همینفدر دادن
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۰۷:۵۳
اول که این مبلغ احتمالا برای دوساله وگرنه نه هدایتی مغزش پاره سنگ برداشته که این عدد رو پیشنهاد بده و نه نه طارمی اینقدر پوک مغزه که همه رو جلوی خودش قرار بده و پیشنهاد این قیمتی هدایتی رو با پیشنهاد به قول خودش یک و نیم میلیاردی ترکها رد کنه !!!!!!
mr.masoud
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۵۵
چهاررررررر میلیارد بدن به این که تک به تک رو بزنه دو دستای دروازه بان از دو قدمی....
بابا همین بهتر که رفت چقدر بی در و پیکر شده مملکت ما
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر