فهرست
طارمی: هیچ قول و قراری نبوده که به پرسپولیسی‌ها پشت پا بزنم
طارمی: هیچ قول و قراری نبوده که به پرسپولیسی‌ها پشت پا بزنم

طارمی: هیچ قول و قراری نبوده که به پرسپولیسی‌ها پشت پا بزنم

آی اسپورت- اولین صحبت‌های مهدی طارمی بعد از ثبت قرارداد با باشگاه ریزه اسپور ترکیه را می‌خوانید:


خیلی ناگهانی با باشگاه ریزه اسپور قرارداد بستی به طوری که هواداران پرسپولیس شوکه شده اند.باید بگویم که این باشگاه دو سه ماه قبل پیشنهاد داده بود و برای دیدن بازی هایم نماینده هایی را به ایران فرستاده بودند. خودم هم تصور نمی کردم شرایط باشگاه اینگونه باشد که در سفرم به ترکیه دیدم. ابتدا برای بررسی شرایط قصد سفر به ترکیه داشتم و حتی می خواستم بابت اینکه نماینده شان 5 بار به ایران سفر کرده تشکر کنم و بعد تصمیم بگیرم. وکیل و مدیر برنامه ام هم به همین دلیل همراهم نبودند ولی با دیدن شرایط باشگاه ریزه اسپور و صحبت با سرمربی و مدیر باشگاه تصمیم به عقد قرارداد دو ساله گرفتم.


اما روز شنبه که به باشگاه پرسپولیس آمدی خبرهایی منتشر شد مبنی بر اینکه با پرسپولیس توافق کرده ای!ببینید من بعد از پایان لیگ به باشگاه گفته بودم قصد ماندن در ایران ندارم. در چند روز اخیر حرف ها و وعده هایی را شنیدم که اگرچه خیلی ها گفتند آنها را باور نکن ولی به احترام حرف ها و قول ها به باشگاه رفتم. در همان جلسه هم کاغذ و قلم را در اختیار دکتر طاهری قرار دادم گفتم شما هر شرایطی دارید برایم بنویسید .من کاغذ را با خودم می برم و بعد از مشورت با پدرم که اولین مربی من بوده جوابم را اعلام می کنم.


پس اینکه گفته می شود قول و قرارهایی هم در این میان رد و بدل شده داستانش چیست؟هیچ شرط خاصی هم خودم مطرح نکردم و همه چیز منوط به مشورت شد پس هیچ قول و قراری نبوده که به آنها پشت پا بزنم. مدیرعامل باشگاه می تواند در این باره شهادت بدهد. از دکتر طاهری و ترکاشوند به سبب صداقت شان تشکر می کنم چون ثابت کردند اهل وعده دروغ نیستند و شفاف و بر اساس توانایی مالی باشگاه حرف زدند. در هرحال تاکید می کنم من آنجا هیچ قولی ندادم و اگر همه چیز نهایی بود امضا می کردم.


اما گفته می شود یکی از هواداران پرسپولیس و یا حتی نزدیکان او به تو پیشنهاد چهار میلیارد و چهارصد میلیونی داده اند.اگر همین حرف را باور کنیم ثابت می شود من به خاطر پول نرفته ام چون قراردادم در ترکیه حدود یک سوم مبلغ اعلامی آنهاست. حالا یکسری حرف ها هست که به موقع می زنم تا کسی پشت هواداران سنگر نگیرد.

در همین چند ساعتی که خبر قراردادت با ریزه اسپور منتشر شده در فضای مجازی موضع گیری های زیاد بر علیه تو به راه افتاده است. با این موضوع چطور می خواهی کنار بیایی؟من هر چه دارم از این هواداران است. همین ها روزهای زیادی مرا تشویق کردند و امروز هم که واکنش تند دارند به خاطر این است که نمی خواستند من از پرسپولیس بروم. هوادار همیشه حق دارد. بابت همه لطف هواداران و پیشکسوتان و رسانه ها تشکر می کنم. خدا را شکر می کنم تیم در آستانه قهرمانی ام را اواسط فصل برای رفتن به کشورهای عربی ترک نکرده ام و تا همین یک هفته قبل هم هیچ صحبتی در مورد ماندن من نبود که بگویند تیم را معطل انتخابم گذاشته ام. انشاالله پرسپولیس فصل آینده در هر سه جام قهرمان شود.


منبع: فارس
  ۱۹  
آی اسپورت
2016-06-29 00:47:38
نظر دهید

۱۹ نظر
morii
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۰۱:۱۵
قضیه طارمی از رضاییان جداست.حقش نیست با رضاییان یکی به حساب بیاد
استقلالیایی که الان جشن گرفتن هفت اسطوره ایشون!!(خخخخخ) وسط فصل گذاشت رفت دست تیمشو خالی گذاشت.
به عنوان یه پرسپولیسی از طارمی تشکر میکنم.
ولی خدایی رضاییان بی غیرتی رو معنا کرد با این بازی که درآورد
فرشاد4واقعی
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۰۱:۲۴
امثال این موی کم نیستن که سریع خربشن اخه طارمی بی همه چیزهمون موقع ازباشگاه اومدی بیرون میگفتی من به توافق نرسیدم
amin
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۰۱:۲۹
خیلی نامردی خیلی اقا مهدی
6.6.6.6.6.6
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۰۱:۴۳
من اون روزى میبینم که اونا براى برگشتن به پرسپولیس دارن التماس میکنن
اسمان
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۰۳:۱۵
اقای طارمی هواداران توبزرگ کردن یقین داشته باش بزودی دیپورت میشی کیروش شمارو هوایی کرد تابحال بازیکنی بااین شرایط ازتیم جدانشده بود
امید
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۰۳:۱۶
آقای نامرد، همه گفتند میری و برمیگردی امضا میکنی، مدیربرنامت داستان سرخپوست ها را تعریف کرد. نمیتونستی تکذیب کنی و بگی من قولی واسه موندن ندادم!!!؟؟ توی چجوری میخوای این گندی را که زدی جبران کنی!؟
امید
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۰۳:۳۳
آقای طارمی، رفتار ناجوانمردانه و انتقام جویانه بود. بگو از کی میخواستی انتقام بگیری!!؟ از پرسپولیس و هوادارانش!؟ مردک وقتی توی رسانه ها مطرح میشه قول دادی امضا میکنی و مدیربرنامت اطمینان میده میمونی، تکذیب می کردی. لااقل قبل از امضاء قراردادت عذرخواهی می کردی و رخصت می گرفتی. توی بد مسیری قدم گذاشتی آقای طارمی. ما که با رفتنت مشکلی نداشتیم چرا اینطوری رفتی!؟ انسانم آروزست
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۰۳:۴۵
بازیکن میان و میرن، این ذات فوتباله و پرسپولیسه که به لطف خدا باقی ست اما چیزی که هوادار رو ناراحت میکنه انتقال شماست!
یک ترانسفر ضعیف! همونطور که مهدی طارمی گمنام به لطف پرسپولیس و هوادار شناخته شد، بازیکن مستعد دیگه هم این فرصت رو پیدا میکنن اما فرصت سوزی طارمی و رضاییان با انتخاب اشتباه که دل هوادار رو بدرد میاره ...
وگرنه برای پرسپولیس و هواداران شما یک قطره ای در مقابل یک دریا
Mehr
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۰۴:۲۳
خوشحالم از این‌که وسط فصل تیم را برای رفتن به تیم‌های عربی ترک نکردم!!! آقا مهدی احیانا قرارداد نداشتی اون‌موقع با باشگاه؟ نکنه شما هم می‌خواستی فسخ کنی بری؟ فقط خواهش می‌کنم نگو که برا پیشرفت رفتی به تیم در آستانه‌ی سقوط فصل پیش ترکیه!
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۰۵:۴۳
آخه انتر از خودت حرف بزن.یه لا شی از یه لا شی دیگه انتقاد میکنه:وسط فصل ول نکردم تیم را!!!!!وسط فصل کی خواهان شما بود؟
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۰۵:۵۶
بنده خدا نمیدونی چه اشتباه مهلکی کردی صبر کن و ببین بی معرفتی و نامردی که در حق پرسپولیس کردی هیچ حتی اگر فقط و فقط منافع شخصیت رو در نظر میگرفتی نباید با ریزه قرارداد می بستی پشیمون میشی خیلی زود خواهی دید
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۰۷:۴۹
اخه غوز باقالی تو کی هستی که مثلا حالا توی این وضعیت به فرهاد مجیدی تیکه بندازی .... فعلا که همه هوادارات رو سر کار گذاشتی و همه دارن خواهر و مادرت رو آباد میکنن
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۰۸:۰۵
یعنی فقط بد و بیراه میگیم . بابا فوتبال همینه. وقتی از تیم حرفه ای حرف میزنیم باید تحملمون رو بالا ببریم. جالبه هیچ کس از طاهری یا برانکو ایراد نمیگیره که چه نوع قراردادی با رضائیان بستن که خودش تونس فسخ کنه . کار غیر حرفه ای اینه نه رفتن بازیکن بدون قرارداد به تیم دیگه.
لوله
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۴۱
اقا اینارو ولش کن.مقصر اصلی اون طاهریه که معلوم نیست چه قراردادی بستن که همه راحت لنگیارو اسکل میکنن!
mr.masoud
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۰۰
یکم صبر کنین مثل بقیه بازیکنا چطور التماس میکنن که برگردن.
و برانکو اجازه نمیده
مشروح
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۰۳
قرار بود بری اروپا ولی وقتی دیدی پیشنهاد تاپی نداری چرا اومدی باشگاه؟ وکیل شما چرا دائما تو فیسبوکش میگفت طارمی ترکیه نمیره؟ واقعا با نامردی تمام پرسپولیسیها رو امیدوار کردی ولی باز هم خنجر زدی! مرید کی روش بودن به دردت نمی خوره از ما گفتن!
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۰۸
اقاى عزیزى که میگى باید تحمل را بالا ببریم دیگه از برانکو متین تر و اقاتر داریم حتى صداى ایشون همو دراومد و گفت باید مردانه عمل میکردنند اقاى طارمى اصلاً توجیه نکن مدیران پرسپولیس از " یاعلى " گفتن و دست دادن شما صحبت کردند و اقاى صمد ابراهیمى وکیل و یار غار جنابعالى با صداى بلند و عصبانیت گفت " چند بار بگم ایشان با پرسپولیس توافق کرده " و شما هیچ تکذیبى نکردى. ضمناً دیگه هرگز از پرسپولیس صحبت نکن... هر که رفت ترکیه با دست خالى برگشت شما که با تزویر و دورویى و شکستن دل میلیون ها هوادار رفتى که جاى خود دارد. و سرانجام از بى کفایتى دردناک مدیران ارشد پرسپولیس هم نباید گذشت..
sina
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۱۳
To age mad budi be ehterame harfe ali agha parvin karimi va dayi mimundi. Bi sharaf
علی ف
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۵۰
از تمام طرفداران پرسپولیس و استقلال خواهش می کنم هر بازیکنیو با یکسال بازی کردن لقب سلطان و امپراتور و نیمار و مسی و ... ندید ما خودمون باعث باد کردن آدمایی میشیم که ظرفیت اون حجم رو ندارن میترکن .خواهشا به کسی بگید با تعصب که خودشو اثبات کرده باشه مثل امثال محرمی و پیوس و علی پروین نه یک بچه دوزاری که چشمش به صفرای میلیارد میوفته ننه باباش رو هم فراموش میکنه .شاید این درسی بشه برامون آدمارو الکی بالا نبریم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر