فهرست
برانکو: کاش رامین و مهدى جنتلمنتانه‌تر رفتار مى‌کردند و مردانه وداع می‌کردند
برانکو: کاش رامین و مهدى جنتلمنتانه‌تر رفتار مى‌کردند و مردانه وداع می‌کردند

برانکو: کاش رامین و مهدى جنتلمنتانه‌تر رفتار مى‌کردند و مردانه وداع می‌کردند

آی اسپورت- اولین صحبت‌های برانکو ایوانکوویچ بعد از جدایی رسمی دو ستاره تیمش و پیوستن به باشگاهی در تریکه را می‌خوانید:

** روز پر کارى را پشت سر گذاشتیم و خودم را براى تمرین فردا آماده میکنم. خبر حضور رضاییان و طارمى در ریزه اسپور را شنیده ام و تصور مى کردم آنها قصد ندارند با پرسپولیس ادامه دهند. به هرحال زندگى همین است و باید براى آماده کردن چهره هاى جدید آماده باشیم و این مساله براى ما هم صادق است. من براى این دو بازیکن آرزوى موفقیت مى کنم.


** این دو از ستاره هاى فصل گذشته پرسپولیس هستند و ما یک فصل خوب را در کنار هم پشت سر گذاشتیم. لحظه هاى خوبی داشتیم و مى توانستیم جام را بالاى سر ببریم. به هرحال نقصان هایى هم وجود دارد و من فقط به این نکته اشاره مى کنم که کاش رامین و مهدى جنتلمنتانه تر رفتار مى کردند و مردانه با هواداران وداع می گفتند.

** ما وقت زیادى را پاى جدایى این دو از دست دادیم در حالى که مى شد خیلى دوستانه رفتار کرد و دیگران را از تصمیم آگاه کرد و براى پیشرفت مسیر تازه را در پیش گرفت و من این را درک میکنم. بازیکنان به دنبال پیشرفت و پول بیشتر هستند و این مساله باید در مسیر درست قرار گیرد. من متاسفم که این دو ستاره اکنون دچار خشم طرفداران هستند.

** البته امیدوارم با ادامه تمرینات و حضور بازیکنان جدید توجه طرفداران از این سمت برداشته شود. در نهایت این تیم است که مى ماند و مربى و بازیکنان مى آیند و مى روند و این در همه جا صادق است. کار کردن و تمرین کردن و ساختن دوباره تیمى که مثل سال گذشته مردم را با آن خوشحال کنیم و از بازیکنان و هواداران مى خواهم در این مسیر همچنان کنار ما باشند.

** در پست دفاع راست سه بازیکن دیگر دارم و فکر نمى کنم مشکلى از این بابت متوجه ما شود و در مورد طارمى اوضاع کمى متفاوت است و شما به سختى مى توانید کسى را جانشین بهترین گلزن فصل گذشته  کنید اما تصور من این است که خط حمله فوق العاده است و با بازیکنانى که داریم جاى خالى مهدى را پر میکنیم. من باز هم براى این دو بازیکن آرزوى موفقیت و درخشش در لیگ ترکیه را دارم و این نهایت آرزوى یک سرمربى براى شاگردانش است.


منبع: ورزش سه
  ۴  
آی اسپورت
2016-06-29 00:57:46
نظر دهید
۴ نظر
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۰۱:۰۱
جنتلمن واقعی خود برانکوست و بس گور پدر رامین و مهدی حتما پروفسور یه رامین و مهدی دیگه رو میکنه
6.6.6.6.6.6
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۰۱:۴۲
برانکو مردى
فرداد
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۰۶:۰۲
خداییش برانکو یک جنتلمن واقعیه،
این دو نفر هم امید وارم موفق بشن
هرچند با شکستن دل این همه هوادار سخت میشه
بدترین قسمت ماجرا اونجاییه که توی فصل نقل و انتقالات به ما ضربه زدن
آدم یاد مرام مهدوی کیا، کریمی، کریم باقری میفته دلش میسوزه تازه اونا با اون کلاس بازی
بگذریم زندگی ادامه داره
درود بر پرسپولیس بزرگ
عباس
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۰۶:۴۸
عشق
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر