فهرست

مقصر جدایی رضاییان و طارمی: کارلوس کی روش!

آی اسپورت -  بعد از دعوای کی‌روش و برانکو، هیچ ملی‌پوشی با پرسپولیس به نتیجه نرسید و حالا هم شایعه‌ شده که در جدایی ستاره‌های ملی‌پوش پرسپولیس، ردپای سرمربی پرتغالی وجود دارد. می‌گویند مهدی طارمی و رامین رضاییان با تکیه به این توصیه کارلوس کی‌روش که «برای رشد فوتبال‌تان بروید اروپا» خود را ملزم کرده‌اند به جدایی از پرسپولیس. اینکه آیا ردپایی که شایعه‌ها در جدایی دو ستاره فصل پیش پرسپولیس دیده‌اند از آنِ کی‌روش بوده یا نه، معلوم نیست اما یکی از همراهان طارمی و رضاییان در ترکیه از قول رامین رضاییان گفته: «دو سال دیگر جام جهانی است و من اصلا حوصله‌ این را ندارم که به خاطر دعوای کی‌روش و برانکو به تیم‌ملی دعوت نشوم.
به جز ایران ورزشی، رادنیوز هم سرمربی تیم ملی را در لژیونر شدن طارمی و رضاییان بی تاثیر ندانسته و به این نکته اشاره کرده که  شایعه شده رامین و طارمی از ترس این که مبادا به خاطر دعوای سرمربی تیم ملی با برانکو در صورت ماندن در پرسپولیس جایگاه خود را در تیم ملی از دست بدهند، با ریز اسپور قرارداد بستند.


کد خبر: 9408
  ۱۲  
آی اسپورت
2016-06-29 08:30:51
نظر دهید
۱۲ نظر
کیروش عقده ای
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۰۸:۵۷
شک نکنید که پای کیروش درمیانه
محسن
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۰۸:۵۹
دقیقاً دلیلش همینه
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۰۳
مقصر؟؟برانکو دعوا رو شروع کرده بازیکن برای منافع خودش زیر قولش زده مقصر کیروش شناخته میشه
mm
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۱۵
حالا شما برو تیم ملی بالاخره داخل ورزشگاه آرادی باید جلو هواداران پرسپولیس بازی کنی...
sina
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۰۸
100 %. Tu bazi ba Qatar balayi be saresh biarim un saresh napeida
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۱۴
خاک تو سر لنگیا که منافع ملی رو فدای باشگاه میکنن
جیم
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۲۱
چه اسکلی اینرو نوشته؟
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۲۶
اصلاً خود کیروش را براى تیم ملى نمى خواهیم صاحب تیم ملى ملت ایران هستند که ٤٠ میلیونش هوادار پرسپولیس ما دیگه تیم ملى با ایشان را نمى خواهیم فدراسیون باید بدون فوت وقت اقدام کنه کیروش با رفتارش به پرسپولیس خیانت کرد
آرش
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۴۷
چه مقالهٔ مزخرفی! کیروش سالهاست به بازیکنا میگه برین اروپا. شما لازم نیست آتش بیار معرکه بشین و خودشیرینی کنین برای نوابغ طرفدار پرسپولیس.اینها خودشون در خیانت به وطن در راه باشگاه ید طولایی دارن. مایلی کهن و قلعه نویی که نتونستن، حالا ببینیم شما میتونین این تیم ملی رو زمین بزنین تا دل خائنتون خنک شه؟
mohammad yazdan
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۲۰
کیروش دو سال پیش این بلارو سر استقلال اورد اون موقع ما داد میزدیم پرسپولیسیای عزیز میگفتن توهم زدین با فردوسی پور فقط از کیروش حمایت کردن حالا ببینین امسال چه بلایی سر تیمتون میاره
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۰۱
برانکو دعوا راه انداخته بازیکن هم حساب و کتاب کرده دیده بهتره بره به کیروش چه ربطی داره؟تقصیر برانکو بوده
مجتبی فرد
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۰۱:۰۴
قرار نیست که کی‌روش مستقیم چیزی بگه. منفعت و مصلحت‌طلبی بازیکن بهش حکم می‌کنه که طرف کارلوسی رو بگیره که نشون داده با هیچ کسی شوخی نداره و به راحتی می‌تونه رحمتی رو حذف و یه بی‌استعداد بچه پولدار مثل حقیقی رو فیکس تیم ملی کنه و کسی هم نپرسه چرا؟
تو پرسپولیس هم که نه پول نقدی هست و تازه تا دلت بخواد حاشیه و فحش بعد هر باخت و چک‌های پاس نشده هست.
با درخشش تو تیم ملی و توی جام جهانی احتمالی هم تیم‌های بهتر و هم پول‌های چرب‌تری خواهان بازیکن می‌شن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر