فهرست
اینفوگرافیک: تیم منتخب یک هشتم نهایی
اینفوگرافیک: تیم منتخب یک هشتم نهایی

اینفوگرافیک: تیم منتخب یک هشتم نهایی

آی‌اسپورت – در ترکیبِ 11 نفره‌یِ هو اسکورد چهار بلژیکی دیده می‌شود که نتیجه‌یِ پیروزیِ قاطعانه‌یِ شیاطینِ سرخ مقابلِ مجارستان بود. ادان آزارد تنها بازیکنی است که در این تیمِ منتخب نمره‌یِ کامل (10) گرفته و کوین دبروینه (9.03) هم کنارِ آنتوان گریزمن (9.23) تنها بازیکنانی هستند که نمره‌یِ بالایِ 9 گرفته‌اند.
بینِ این 11 نفر 2 بازیکن هم از تیم‌هایی که در یک هشتم حذف شدند دیده می‌شوند: ریکاردو رودریگز که باز هم در دفاعِ چپِ سوئیس درخشید (این تابستان بالاخره شاهد رفتنِ او از ولفسبورگ به مقصدِ تیمی بزرگتر خواهیم بود؟) و داریو سرنا که در دفاعِ راستِ کرواسی مثلِ همیشه کم‌نقص و موثر بود.
تیبو کورتوا درونِ دروازه‌یِ تیمِ منتخبِ هواسکورد قرار دارد و در مرکزِ خطِ دفاعی هم رگنار سیگوردسونِ شگفتی‌آفرین با ایسلند، و جورجو کیلینی با آن نمایشِ بی‌نظیر مقابلِ اسپانیا انتخاب شده‌اند. راجا ناینگولان دیگر بلژیکیِ خطِ میانیِ این تیم است، هافبکی که آنتونیو کونته خیلی دوست دارد با خودش به چلسی ببرد. دیگر هافبک هم تونی کروس است که طبقِ انتظارِ قبلی بهترین پاسورِ تورنمنت بوده است.
اما انتخابِ جالب در خطِ حمله ماریو گومز است. آیا یواخیم لو هم به انتخابِ گومز برایِ بازی در ترکیبِ اصلیِ آلمان ادامه خواهد داد؟ به احتمالِ خیلی خیلی زیاد پاسخ مثبت است.
 
 
     
آی اسپورت
2016-06-29 10:46:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر