فهرست
براى مهدى طارمى/کاش هنوز همان بودى
براى مهدى طارمى/کاش هنوز همان بودى

براى مهدى طارمى/کاش هنوز همان بودى

"این ٢سال خیلى از من حمایت کردن.همیشه پشتم بودن چه روازى خوب چه روزاى بد.روزاى خوبى هم داشتم تو پرسپولیس ولى به این نتیجه رسیدم که امسال اگه پیشنهاد خوب اروپایى داشتم،لیگاى معتبر،همون ٥،٦ تا لیگ معتبر،برم."


خوب و واضح کلمات را ادا نمى کند.سرش را پایین مى اندازد.در دوربین و حتى چشمان عادل کمتر نگاه مى کند  و سعى مى کند به "من" هوادار القا کند که او هنوز همان جوان لاغر و نحیف و سربه زیر ١سال قبل است.سعى دارد بخشى از معصومیت از دست رفته ى این فصلش را دوباره بدست بیاورد."من "هوادار هم سعى مى کنم مثل مهدى خودم را متقاعد کنم.باور کنم.چیزى را که البته دیگر قبولش ندارم.بالاخره خودم را گول مى زنم و متقاعد مى شوم.از صحبت هایش مبنى بر جدایى از پرسپولیس ناراحت نمى شوم.به هر حال بحث رفتن به اروپا مطرح است.او مى خواهد پیشرفت کند و "من" هوادار دل خوشم به این که فوتبال کشورم بعد از چند سال دوباره مى تواند فوتبالیستى را روانه ى یکى از ٥لیگ معتبر اروپا کند.زمان مى گذرد.اسامى لیگ هاى اروپایى پشت هم ردیف مى شوند.از اعتبار لیگ ها اما هرروز کم مى شود.آخرش یونان هم نمى شود.با خود مى گویم همان بهتر که نشد.لیاقت مهدى بیشتر از اینهاست.حالا نوبت پرسپولیس است.مهدى قصه ى ما قصد مذاکره دارد.همه جلو مى آیند.همه اعتبار مى گذارند.بزرگتر از کریمى و پروین هم مگر در نزد هواداران پرسپولیس داریم؟مطمئنم مهدى حرفشان را زمین نمى زند.مهدى هم نمى زند ،البته درظاهر.قول مى دهد به همه.به پروین،به کریمى،به هدایتى.به باشگاه هم مى رود.آن جا هم قول شفاهى مى دهد.فردا صبح است.مهدى در ترکیه است و "من" هوادار نگران مى شوم.مدیر برنامه هاى مهدى اما مى گوید:"مهدى بدون من براى عقد قرارداد نمى رود.رفته به ترکیه تا به قولى که به باشگاه ترکیه اى براى مذاکره داده بود عمل کند."اندکى خیالم جمع مى شود.فردایش روزنامه هاى ترکیه اى خبر توافق را منتشر مى کنند.بعد هم سایت هاى نزدیک به باشگاه ریز اسپور."من"هوادار اما هنوز دلم خوش است به حرف هاى مدیر برنامه هاى مهدى.من باز هم خودم را گول مى زنم.نه.مهدى هیچوقت دست باشگاه را در پوست گردو نمى گذارد.اگر قصد ماندن نداشت که به باشگاه و ایکس و ایگرگ قول ماندن نمى داد.حالا اما به عکس قراردادت با ریزاسپور نگاه مى کنم.یک چیز توجهم را جلب مى کند.این که مهدى هرچه قدر هم که تغییر کرده،هنوز یک عادتش را با خود حفظ کرده است.او توانایى عجیبى در پیمودن مسیرهاى طولانى در کوتاهترین زمان دارد.طولانى،مثل فاصله ى نیمکت ذخیره هاى شاهین بوشهر تا ترکیب اصلى پرسپولیس.مثل فاصله ى دفتر باشگاه پرسپولیس تا دفتر باشگاه ریزاسپور.و البته مثل فاصله ى عرش تا فرش.

علی کمانگری 
کدخبر:9405
  ۸  
آی اسپورت
2016-06-29 13:29:07
نظر دهید

۸ نظر
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۵۴
این.طارمی استقلالیه. همه ی بوشهر میدونن. هم قلعه نویی اینو میخوایت هم دایی. اون زمان مدیرعامل استقلال برکنار شده بود و استقلال مدیر نداشت, معلوم نبود قلعه نویی اصلا تو استقلال می مونه یا نه. طارمی چند روز صبر کرد واسه استقلال ولی دیگه نتونست ریسک کنه. چون پرسپولیس هم داشت می پرید.
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۵۵
بی صبرانه منتظر توهمات و عقده گشایی های سحر طلوعی هستم
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۵۶
Like
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۰۵
عالی نوشتی
بوشهریان مقیم تهران
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۴۹
مهدی بعد از ترکیه برمی گرده تیم محبوبش اس اس
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۵۰
سوژه روز: کمک بزرگ کاوه رضایی به پرسپولیس
پنجشنبه 3 تیر ساعت 13:19
نزدیک‌شدن به تمدید قرارداد با طارمی، نتیجه چرخش 180 درجه‌ای کاوه رضایی بود.
آی اسپورت- ستاره خط حمله ذوب‌آهن، اصلی‌ترین گزینه مدنظر پرسپولیس برای پر کردن جای خالی مهدی طارمی به شمار می‌رفت. کاوه رضایی تا یک قدمی پیوستن به پرسپولیس نیز پیش رفت
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۲۸
چی شد سریع مطلب زدین کمک کرد کاوه نیومد پرسپولیس فقط واسه کوبیدن استقلال الان گه طارمی قهوه ایی کرد پرسپولیسو اینو میزنید؟؟؟؟!!!!
مجتبی فرد
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۰۰:۵۵
سقوط از صعود خیلی سریع‌تره، خیلی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر