فهرست
ویژه: کامیابی‌نیا، مسلمان و احمدزاده؛ مثلث یا باند؟
ویژه: کامیابی‌نیا، مسلمان و احمدزاده؛ مثلث یا باند؟

ویژه: کامیابی‌نیا، مسلمان و احمدزاده؛ مثلث یا باند؟

آی اسپورت - تغییرات نسبتا زیادی که در کادر بازیکنان پرسپولیس ایجاد شد باعث تغییرات دیگری هم در این تیم شده است. مثلا در روابط بازیکنان با هم. در روزهایی که از شروع تمرینات پرسپولیس می‌گذرد اتفاق جالبی افتاده است. محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده و کمال کامیابی‌نیا 3 بازیکنی هستند که در این روزها به شدت به هم نزدیک شده‌اند و حتی لقب 3 تفنگدار پرسپولیس را گرفته‌اند. اما یک نگاه بدبینانه هم در این باره به وجود آمده است.

برخی می‌گویند این 3 نفر با تشکیل یک باند در پرسولیس می‌خواهند اتفاقات تیم را به سود خودشان پیش ببرند. شاید خیلی بدبینانه باشد اما به هر حال این نگاه هم وجود دارد. باید امیدوار بود این مثلث همان مثلث باقی بماند و تبدیل به باند نشود. به این عکس ها نگاه کنید. این عکس ها مربوط به یک روز تمرینی نیست و در روزهای مختلف تمرین گرفته شده است:

کد خبر:9402
  ۷  
آی اسپورت
2016-06-29 12:26:25
نظر دهید

۷ نظر
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۵۲
لنگ بی در و پیکر خخخخخخ
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۰۶
حاشیه سازی جدید شروع شد
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۱۵
از نفرات تاثیر گذار سال گذشته چند نفر باقی مانده اند؟ رابطه بازیکنان هم که پیدا بود، طارمی با نوراللهی و مسلمان و علیپور و رضاییان خیلی صمیمی بود ، بنگر با نورمحمدی ، خارجی ها باهم
مشخصه که بعد از یکسال کنار هم بودن این افراد به هم نزدیک میشند مگر اینکه سوژه جدید برای ضربه زدن به پرسپولیس پیدا کرده باشید ....
کیسه میسوزد
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۱۲
خوشم میاد کیسه ها اخبار سرورشون رو خوب دنبال میکنند. قدرت پرسپولیس برانکو و هوادا هستن. سایت آی اسپورت هم دوباره رویه قبلی رو پیش گرفتی. بازی کثیف رسانه ای و زمین زدن و به حاشیه بردن یک تیم. به کوری چشم همه تون بازم پرسپولیس امسال کیسه ها رو میترکونه و همه از بازی زیبای پرسپولیس درس میگیرن. متاسفم برا رسانه های مثل شما. متاسفم برا فوتبال مملکت.
علی
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۴۷
این همه زرد این همه چیپ
باید روی جلد یه مجله ی خونواده بود نه آی اسپورت
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۵۸
الان پروفسور به هراتیان میگه بهشون آمپول بزنه
isport
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۰۱:۵۳
واقعا ای اسپورت مسخرشو دراورده همش دنباله ساختنه حاشیه برای پرسپولیسه بسه دیگه خجالت بکشین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر