فهرست
مقایسه روز: نیمکت برانکو «امن‌تر» از نیمکت منصوریان
مقایسه روز: نیمکت برانکو «امن‌تر» از نیمکت منصوریان

مقایسه روز: نیمکت برانکو «امن‌تر» از نیمکت منصوریان

آی اسپورت - اگر نیمکت استقلال منهای علیرضا منصوریان که سرمربی فعلی این تیم است هنوز آلترناتیوهای خاص خودش را دارد و خیلی‌ها همچنان ادعای حضور در استقلال را دارند و خود را شایسته‌تر از منصوریان می‌دانند‌؛ در پرسپولیس از این خبرها نیست. یعنی شانس با پرسپولیسی‌ها یار است که برانکو چنان اعتباری در این تیم پیدا کرده که هیچ‌کس خود را در قامت او نمی‌بیند. برانکو آنقدر در این تیم خوب کار کرده که حتی پرسپولیسی‌هایی مانند یحیی گل‌محمدی و... که مربیان موفق فوتبال ایران هستند به نیمکت این تیم فکر نمی‌کنند.
همه اینها را گفتیم اما منظور ما عملکرد برانکو در طول فصل قبل است. همین! در غیر این صورت فوتبال بی‌رحم است و هر لحظه امکان دارد بازی عوض شود. برانکو فقط در صورت نتایج خوب این فصل است که می‌تواند به مردی دست نیافتنی تبدیل شود. نیمکت او هیچ آلترناتیوی ندارد. بازیکنانی را که می‌خواسته باشگاه برایش خریده. اردوی خارجی هم به زودی می‌رود. در واقع برانکو با عملکرد خود کاری کرده که همه دوست دارند او کوچکترین کمبودی در پرسپولیس احساس نکند. پس از همین حالا نیمکت برانکو به شدت امن‌تر از نیمکت منصوریان است. منصوریان تازه می‌خواهد خودش را در تیم بزرگ استقلال ثابت کند اما برانکو برای هواداران پرسپولیس ثابت شده است. این دفعه دیگر برانکو و پرسپولیس نباید بدون جام فصل را به انتها برسانند.

منبع: خبر ورزشی
  ۵  
آی اسپورت
2016-06-29 13:10:36
نظر دهید

۵ نظر
پوریا
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۲۷
به عنوان یه پرسپولیسی حتی اگه تیم دسته دو هم بره باز هم از برانکو حمایت می کنم چون کار برانکو رو میشناسم . و انتظارم هم قهرمانی و آوردن جام نیست ، تلاش کردن برای بدست آوردن جامِ چون تیم هایی مثل بارسلونا و رئال مادرید هم نمی تونن هر سال جام بیارن .
علی کچل
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۳۲
چرا 75 درصد اخبار حاشیه ای مال پرسپولیسه؟
امید ابراهیمی و شهباز زاده تمرین نمیان ولی کلا یه خبر هم به رور کار میشه در اینباره!!
فرشاد4واقعی
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۰۶
علی منصورقدرتی که تورسانه هاداره ی نمونش همین منبعی که تهه.مطلب زدین نمیزاره کسی ازبغل باشگاه ردبشه4444
کیسه میسوزد
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۱۹
بازی زیبا و با استانداردهای بالا مد نظر منِ هواداره نه جام. اگر این فصل پرسپولیس چهارم و یا حتی ششم هم بشه ولی بازیهایی مثل فصل قبل رو انجام بده با همون تعصب و قدرت فنی بالا، من هوادار تا جان خواهم داشت از برانکو و تیمش حمایت خواهم کرد.
matt1982
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۰۶
تیم بزرگ استقلال؟ O.o
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر