فهرست
مسیری که رامین و مهدی در پیش گرفتند/ راه بی‌پایان!
مسیری که رامین و مهدی در پیش گرفتند/ راه بی‌پایان!

مسیری که رامین و مهدی در پیش گرفتند/ راه بی‌پایان!

آی اسپورت- هر چقدر هم که فوتبال حرفه‌ای شده باشد باز هم فوتبال بخشی از زندگی است. آمیخته با اعتقادات، تفکرات و ریزترین جریانات یک ملت. حتی در همین فوتبال حرفه‌ای هم مسی را مجبور می‌کنند که برای شکستن طلسم قهرمانی ریش بگذارد. اسپانیایی‌ها وقتی تیمشان پیراهن سفید را می‌پوشد خود را از پیش باخته می‌دانند. برزیلی‌ها بعد از این که دیه‌گو کاستا تابعیت اسپانیایی می‌گیرد و جام‌جهانی را به واسطه مصدومیت از دست می‌دهد از نفرین فوتبال می‌گویند. هر چقدر هم که فوتبال حرفه‌ای شود باز هم نمی‌شود اعتقادات و آداب و سنن یک ملت را از آن جدا کرد.

اینجا هم ایران است با همه اعتقادات و احساساتش. اینجا اگر کسی خیانت کند شاید برایش کله خوک پرتاب نکنند اما به نوع خودشان با او صحبت می‌کنند.

جدایی رامین رضاییان و طارمی اتفاق عجیبی نیست. فصل نقل و انتقالات اصلا برای جدا شدن است. برای رفتن. برای پیشرفت‌کردن. برای بهتر شدن. پس اگر کسی برود نباید به او انگ زد. نباید از او انتقاد کرد.  اما بحث بر سر رفتن نیست. بحث بر سر نحوه رفتن است. می‌شود طوری رفت که پشت سرت آب بریزند و به دنبال بازگشت با افتخارت باشند. می‌شود طوری رفت که پشت سرت آه بکشند و منتظر روزی برای انتقام باشند. فرق بر سر همین است. بر سر آه و آب. رامین رضاییان و طارمی راه اول را انتخاب کردند. راهی که پشت سرش آه باشد. این مسیرها انتهایش معلوم است. شاید آنها اول راه باشند. اما ما بارها و بارها آخر این راه را دیده‌ایم. برای مایی که آخر راه را حفظ هستیم رفتن آنها مشکلی ایجاد نمی‌کند. آخر راه یک دوربرگردان است. دور برگردانی که دوباره شما را برمی‌گرداند به همین جا. به اول خط. فقط آن موقع دیگر شاید دری باز نباشد. 

نیلوفر کنگرانی
  ۲۵  
آی اسپورت
2016-07-01 17:29:32
نظر دهید
۲۵ نظر
مصطفی
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۴۱
طوری رفت که پشت سرت آه بکشند و منتظر روزی برای انتقام باشند
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۵۶
خخخخخخخ این نیلوفر بازم چرت نوشت
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۵۷
قرارداد ترکمنچای میبندین اخرش میشه همین
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۵۹
طارمی استقلالیه. همه ی بوشهر میدونن. هم قلعه نویی اینو میخوایت هم دایی. اون زمان مدیرعامل استقلال برکنار شده بود و استقلال مدیر نداشت, معلوم نبود قلعه نویی اصلا تو استقلال می مونه یا نه. طارمی چند روز صبر کرد واسه استقلال ولی دیگه نتونست ریسک کنه. چون پرسپولیس هم داشت می پرید.
فرشاد4واقعی
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۰۱
افرین نیلوفرخانم الان بازی عده فوتبال نفهم میان میگن فوتبال حرفه ایه ولی نمیفهمن که اقااگه طارمی اون روزنمیومدباشگاه همه هوادارابراش ارزوی موفقیت میکردن یااون یکی بی شرف اگه ازهمون اول مردونه میگفت واسه پیشرفت میخوادبره ترکیه نه این که بگه بابام بیماره نمیتونم بیام سرتمرین4444
علی پرسپولبسی
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۰۳
چقد خوب مینوسه خانم کنگرانی. مرسی از نوشتن حرف دلی که بقیه سخت میفهمنش چه برسه به نوشتنش. البته این اه برای کسروش هم هست ولی به موقعش.
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۱۴
کسروش؟ کسروش سرمربی تیم ملی و اقلیت اراذل غلط می کنن علیهش کاری کنن, قلم پاتونو تو ازادی خرد میکنیم اوباش
مصطفی
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۲۴
طارمی قبل از رفتن به ترکیه رفت با باشگاه پرسپولیس یه توافق شفاهی کرد که وقتی میره ترکیه بتونه قیمت رو بالا ببره. این وسط نفهمید که داره 40 میلیون آدم رو بازی میده.
رحیم
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۵۷
ای اسپورت انگار بیش از دیگران از رفتن طارمی و رضاییان ناراحته. هر چیخبره در نکوهش این دوتاست.
شما که خودتون فوتبالی هستین وقتی تیمی به قرادادش پایبند نیست بازیکن حق داره فسخ کنه. ایا این ازاصول حرفه ای گری نیست؟
حمیدرضا
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۰۱
دوست محترمی که از صبح تاحالا کارت شده کامنت گذاشتن با این موضوع که طارمی استقلالیه… بابا از توهم دربیا… دوسال همین بابا پوستتون رو کنده داری شانتاژ میکنی که چی ؟ برو درتو بزار
رامین
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۲۱
حمیدرضا درتو بزار خفه
همه می دونن طارمی استقلالیه
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۳۸
آه و نفرین !!!!!!!!!!!!!!!!!!! تا به کی جهل و خرافات ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حد و مرز این خزعبلات تا کجا است؟؟؟؟
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۵۶
دری باز نیست، مثل محمد نوری
مرید نیلوقر کنگرانی
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۲۹
نیلوووووووووو تو رو خدا راجع به مسایل مناقشه برانگیز ننویس. این بیشعورا بهت مزخرف می گن، من خیلی حالم گرفته میشه. زورمم به همشون نمی رسه.
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۳۷
همین شما چند روز پیش تو این سایت مضخرف ننوشته بودین مرسی کاوه که باعث شدی طارمی بمونه!!!!
چقدر عقده ایی و لنگی!!!!
علی
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۵۱
این نوشته خوب بود
علی پرسپولیسی
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۵۸
دوستی که تو قسمت نظرات جواب منو دادی و اسم هم نزدی. عزیزم بنده کیروش رو اشتباه نوشتم و اگه دقت کنی حروف ((ی)) و ((س)) در کنار هم هستن و صفحه کلید موبایل همچون فکر منحرف شما کوچک . مسله بعدی اینکه فرمودی قلم پای بنده رو خورد میفرمایید! ای کاش در اینده امکانی فراهم بشه که هرکی کامنت میذاره اطلاعات تماسش هم نمایان بشه که برای اینجور موارد برسیم خدمت! لات های مجازی ای هستید که هقده های زندگی حقیقیتون رو داخل کامنت هاتون خالی میکنید.
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۰۵
حمیدرضا جان, بنده با افتخار درتو و اطرافیانتو میذارم
اسمان
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۱۰
ممنون خانم کنگرانی.حرف دل همه است.ولی من هرچقدرهم فکرمیکنم می بینم کیروش دراین قضیه دست داره.
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۴۵
آه میلیون ها هوادار دل شکسته پشتشون هست تردید نکنید نتیجه نخواهند گرفت شک نکنید اینده نخواهند داشت عزیز جان دنیاى حرفه اى از اخلاق حرفه اى جدا نیست اصلاً بحث قرمز و ابى مطرح نیست مطلب پشت کردن به تمامى ارزش هاى یک ملت، روح جوانمردى، صداقت و پرهیز از دروغ و دورویى و ریاکاریه... به گفته مدیران پرسپولیس مهدى طارمى به اونها " یا على " گفته بود و وکیل ایشان با صداى بلند و عصبانیت نوشت عزیزان چقدر تکرار کنم مهدى با پرسپولیس توافق کرده برمیگرده و امضاء میکنه.... نه هیچ مسیرى با خیانت به مقصد نرسید مطمئن باشید این بى جنبه ها هم نتیجه نخواهند گرفت
عدالت
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۱۲
علی آقا پرسپولیسی اون طرف عقده چیز های نداشته است بزار خوش باشه
علی سینز و بانو برانکو
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۲۲:۱۰
آفرین نیلوفر جان بالاخره به حرف من گوش کردی و در مورد تیم خودت نوشتی.با همین فرمون ادامه بده
-
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۰۲:۰۸
مرحبا خانم کنگرانی عالی بود
-
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۰۸:۲۸
خداوکیلی عجب حالی از لنگی ها گرفتن این دوتا .... ریدن به هیکل همه شون
-
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۲۹
ای دختر صحرا نیلوفر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر