فهرست
استتوس: تیم‌ملی مهم است، اما منافع باشگاهی مهمتر است!
استتوس: تیم‌ملی مهم است، اما منافع باشگاهی مهمتر است!

استتوس: تیم‌ملی مهم است، اما منافع باشگاهی مهمتر است!

آی اسپورت- حالا دستاویز خوبی هم پیدا شده تا کارلوس ‫#‏کی‌روش‬ را دراز کنند؛ جدایی ناگهانی دو بازیکن کلیدی ‫‏پرسپولیس‬! رسانه ها و خبرنگاران به ظاهر بی طرف در چند روز اخیر، بخوبی نشان دادند که طرفدار چه تیمی هستند و جایگاه تیم ملی از نظر آنها کجاست! البته که موفقیت تیم ملی ایران خیلی مهم است، اما منافع باشگاهی مثل پرسپولیس مهم ترتر است! سرمربی تیم ملی وقتی که با ‫‏برانکو‬ ایوانکویچ درگیر شد، از خط قرمز خیلی ها عبور کرد! بخصوص حالا که پرسپولیس بعد از نزدیک به یک دهه ناکامی و نتایج تحقیرآمیز در لیگ، میتواند خود را مدعی قهرمانی معرفی کند و این مهم با هدایت ‏ایوانکویچ‬ میسر شده است، احدی حق جسارت به ساحت پروفسور را نخواهد داشت حتی اگر این احد، سرمربی سابق رئال مادرید باشد!حالا اگر پیوستن ‫‏طارمی‬ و ‫‏رضائیان‬ به جمع ریزه های ترکیه ای را هم کار کی‌روش بدانند، همه باور می کنند! و همیشه هزاران زامبی زنجیرپاره کرده هستند که بدون ذره ای تعقل به صفحه هر کسی بریزند و کامنت های فحاشی را نثارش کنند. این فاز جدیدی از پروژه حذف کارلوس کی‌روش است که اگر وزارت ورزش هم در آن نقشی نداشته باشد، حداقل برای موفقیتش ناخن می زند! آنها که سرمربی تیم ملی را عامل جدایی ستارگان تیم محبوبشان می دانند حتی لحظه ای به این فکر نمی کنند که کی‌روش را به ترکیه چکار؟ شاید او در باشگاه های پرتغال یا افریقای جنوبی دستی داشته باشد، اما ترکیه؟ آنهم تیم سیزدهم؟ هر چند اگر رسانه هایی که الان پشت سر برانکو قرار گرفته اند، بگویند انفجارهای ‫استانبول‬ هم کار کی‌روش بوده، عده ای باور خواهند کرد!

محمد حیرانی
  ۱۳  
آی اسپورت
2016-06-29 15:37:41
نظر دهید

۱۳ نظر
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۴۳
محمد حیرانی برو کشکتو بساو استقلالی دسته سومی! چطور اون سالها که تمام استقلالی ها از فتل بی شخصیت گرفته تا رحمتی و قلعه نوعی علیه تیم ملی جبهه میگرفتند از این خزعبلات نمینوشتی؟؟؟
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۵۱
توی به اصطلاح نویسنده از کیروش چی گیرت اومده که سنگش رو به سینه میزنی? چرا نمی نویسی بعد از اینکه کیروش با برانکو درگیر شد هیچ ملی پوشی جذب پرسپولیس نشد?
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۵۲
واقعا گل گفتی
MNS
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۰۵
ممکنه چند نفر طرفدار کم سن وسال احساساتی بشن یه حرف غیرمنطقی تو اینستاگرام و فیسبوک و کامنت سایت ها بزنن ولی این دلیل نمیشه شما هم مقاله های بی سروته و بی معنی بنویسی و دوباره برای کیروش مظلوم نمایی کنید. البته با سابقه ای که کیروش تو درگیر شدن با افراد مختلف و اصرارش برای پیگیری اختلاف و ضربه زدن به طرف مقابل همچ کاری ازش بعید نیست
شروع اختلاف از تصمیم اشتباه و غیرقابل پذیرش تو دنیای فوتبال از طرف کیروش و فدراسیون بود و برانکو که شخصیت و پرهیزش از درگیری تو بیشتر از ده سال ثابت شده از حق طبیعی هر مربی باشگاهی برای در اختیار داشتن بازیکن هاش تو تمرینات پیش فصل دفاع کرد و هیچجور نمیشه سرزنشش کرد و همه مربی ها و پیشکسوت ها چه پرسپولیسی چه استقلالی ازش دفاع کردن و اکثریت جامعه هم از حرف منطقی برانکو دفاع کردن و کیروش که تا حالا با کسی به محبوبیت برانکو درگیر نشده بود با واکنش های عصبی و تشبیه کردن بقیه به مار و گرگ کار خودش رو سخت تر کرد و از این ببعد چه کیروش به پرسپولیس لطمه بزنه یا نزنه یک چیز قطعی هست و اینکه هرگز جایگاه اجتماعی کیروش به قبل از این درگیری برنمیگرده.
فرشید زارع
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۱۴
حالا کیروش خیالش راحته اگه نتیجه نگیره میتونه مثل همیشه بهانه تراشی کنه و تقصیر رو گردن دیگران بندازه، و مطمینا هستند کسانی که طوطی وار با نگاهی تحقیر آمیز ازش حمایت کنن و وقیحانه چشم بر تمامی قوانین و اصول حرفه ای و اخلاقی فوتبال و تعامل بین تیم ملی و تیم های باشگاهی ببندن.
حمیدرضا
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۴۷
آقای استقلالی سالهای قبل هم برای مربی های استقلال که مخالف کی روش بودن اینارو نوشتی؟ به طرفدارهای لستقلال هم جرأت داشتی بگی زامبی؟ اتفاقات الان اظهرالمن الشمسه شما با این روحیه ات خودتو درگیر نکن بچه ات میافته
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۰۳
دمت گرم عالی نوشتی
مشروح
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۲۷
اشخاصی مثل آقای حیرانی باعث شدند که کی روش غیر قابل مهار بشه و با همه درگیر بشه! راستی یک سوال چرا کی روش با همه درگیر میشه ولی برانکو با همه با احترام صحبت میکنه؟
آرش
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۳۱
دمت گرم آقای حیرانی.
صبر کنین این فصل زمانی که تیم پرسپولیس نتیجه نگرفت مسیر باد عوض میشه.
فعلا که اینقدر این منافع براشون مهمه که علی کریمی هم نتونست ازش چشم برداره.
علی کریمی خودش ماه رمضان به جرم روزه خواری از باشگاهش اخراج شده حالا سر قضیه کیروش پاسدار خون شهیدان شد!!!
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۱۶
عقده ای.اصن به کیروش ربطی نداره این انتقال.اما کیروش عددی نیست بخواد دربازه پرسپولیس حرف بزنه.به خدا یکی بخواد به پزسپولیس دست درازی کنه با ما طرفه
یوهان کرایف
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۱۸
شما برو تو آقا گل طنز بنویس تا همین الان اگر کیروش موند پشتیبانی هوادارای پرسپولیس بود که همیشه پشتش وایستادن شما تعقل کن یک ماه فاصله بین اردوی تیم ملی کجای دنیا میگه این یک ماه بشین خونت نرو تمرین تیم باشگاهیت
مجتبی فرد
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۰۰:۴۷
ملت وقتی توی نظرسنجی‌های نود به کی‌روش رای می‌دن خوب هستند و فوتبال‌فهم حالا که به اسب کی‌روش گفتند یابو شدند زامبی!
احدی حق جسارت به برانکو رو نداره؟! جدی؟
یه سر به فیس‌بوک کارلوس بزن بعد مظلوم‌سازی کن.
نویسنده محترم، یا یه برچسب بزن رو پیشونیت که من هواخواه کی‌روشم یا فکری به حال دم خروس‌هایی بکن که از مقاله‌ت زده بیرون.
الیکا
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۰۸:۲۷
علی کریمی خودش ماه رمضان به جرم روزه خواری از باشگاهش اخراج شده حالا سر قضیه کیروش پاسدار خون شهیدان شد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر