فهرست
گزارش ویژه: پشت پرده انتقال سجاد از استقلال به ترکیه
گزارش ویژه: پشت پرده انتقال سجاد از استقلال به ترکیه

گزارش ویژه: پشت پرده انتقال سجاد از استقلال به ترکیه

آی اسپورت- پس از حضور مهدی طارمی و رامین رضائیان از پرسپولیس در سوپر لیگ ترکیه سجاد شهباززاده ستاره استقلالی ها هم قصد رفتن به لیگ همسایه اروپایی را دارد. البته مسیر انتقال شهباززاده به ترکیه مسیری کاملاً متفاوت از پرسپولیسی هاست و حتی پروسه حضور سجاد در سوپر لیگ ترکیه پیش از طارمی و رضائیان کلید خورده است. سجاد شهباززاده که تحت قرارداد شرکت "kts sports management” ترکیه است به زودی توسط این شرکت راهی سوپر لیگ ترکیه خواهد شد و این خبری است که یک هفته قبل توسط مدیر برنامه های ترک سجاد تولگاهان توگلو در مصاحبه با سایت "haberler” اعلام شده بود.
 توگلو که سابقه فعالیت برای شرکت kts در فوتبال ایران را دارد در این مصاحبه از علاقه اش به انتقال سجاد شهباززاده از استقلال ایران به لیگ ترکیه گفته است. توگلو آخرین بار ۳۱ فروردین ماه با حضور در تهران قراردادش با شهباززاده را تمدید و در کنار او بابک حاتمی بازیکن سابق پرسپولیس و حامد شیری بازیکن سایپا را نیز تحت قرارداد خود درآورد و از همان زمان پروسه حضور شهباززاده در سوپر لیگ ترکیه کلید خورده.
 البته ایجنت ترک سجاد در فوتبال امارات و قطر و حتی ایران هم از نفوذ بالایی برخوردار است و از فعالیت های گذشته او می توان به انتقال بولنت مربی ترک به ام صلال که باعث اخراج آندو از این تیم شد و همچنین حضور انگین فیرات در فوتبال ایران اشاره کرد.
او در میان باشگاه های ایرانی روابط نزدیکی با باشگاه سایپا دارد و بیشتر قراردادهای او حول محور این باشگاه و مربیان و بازیکنان سابقش می چرخد. از حضور انگین فیرات ترک تبار کنار علی دایی گرفته تا سجاد شهباززاده و بابک حاتمی که سابقاً در سایپا توپ می زدند.


 

هم اکنون هم با مراجعه به سایت شرکت kts می توان نام شهباززاده را در فهرست بازیکنان تحت قرارداد این شرکت ترک مشاهده کرد و جالب اینکه سجاد هم اکنون تنها مهاجم فهرست این شرکت محسوب می شود.

منبع: یازده نیوز
  ۳  
آی اسپورت
2016-06-29 16:23:10
نظر دهید
۳ نظر
باب اسفنجی عاشق نیلو
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۴۵
Kts چیه خوردنیه یا پوشیدنی
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۲۵
اینا همش فیلمه کیسه کشاست تا آخرش بمونه و مقایسش کنن با طارمی و حال کنن چون فوتبالی که نصف طارمی هم نیست
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۲۳
چیزی که من ترجمه کردم : یاروازنقش خودش تولیگ ایران گفته وانتقال شهباززاده ازسایپابه استقلالومثال زده.....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر