فهرست
کلاف سردرگم تیم جدید حنیف: نیامد، نمی‌خواهیم، نرفت، نمی‌آید!
کلاف سردرگم تیم جدید حنیف: نیامد، نمی‌خواهیم، نرفت، نمی‌آید!

کلاف سردرگم تیم جدید حنیف: نیامد، نمی‌خواهیم، نرفت، نمی‌آید!

آی‌اسپورت- شب گذشته کانال تلگرامی خونه‌به‌خونه بابل از پیوستن حنیف عمران‌زاده به این تیم لیگ یکی خبر داد. اتفاقی که خیلی زود واکنش نفتی‌ها را به همراه داشت. نادر دست‌نشان در مصاحبه‌ای اعلام کرد‌: «در هر صورت با این کار، ما در برنامه‌مان با مشکل مواجه می‌شویم و تاکنون هم دفاع جانشین جذب نکرده‌ایم. ما قصد جذب دو مدافع را داشتیم که با آمدن عمران‌زاده، جذب آنها لغو شد.»

در ادامه علی امیری مسئول نقل‌وانتقالات خونه‌به‌خونه به کل این صحبت‌ها را تکذیب کرد:‌ «عمران‌زاده قبل از اینکه به نفت آبادان بپیوندد مورد توجه ما بود و ما حتی با این بازیکن قرار گذاشتیم اما وی به محل قرار نیامد. یکی دو روز بعد متوجه شدیم که عمران‌زاده با نفت آبادان قرارداد بسته و به همین علت ما او را بازیکن نفت آبادان می‌دانیم.»

و در پایان حنیف عمران‌زاده هم اعلام کرد که به خاطر بیماری مادرش فعلا مذاکره‌ای با باشگاه‌ها نداشته است:‌ «من بعد از اینکه با باشگاه نفت آبادان قرارداد بستم درگیر بیماری مادرم هستم و اصلا به فکر فوتبال نبودم. به خاطر درگیری فکری که داشتم از حضور در صنعت نفت عذر‌خواهی کرده و خواستار فسخ قراردادم با این باشگاه شدم. من با هیچ تیمی در این روزها صحبت و مذاکره نکردم چه برسد به اینکه قرارداد امضا کنم. هنوز تکلیفم برای فصل بعد مشخص نیست و اجازه بدهید اول به امید خدا مشکل مادرم حل شود و سپس در مورد فصل بعد و فوتبالم تصمیم می‌گیرم.»کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-06-29 16:31:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر