فهرست
پیش بازی سوانسی- چلسی: صدر جدول، آبی می شود؟
پیش بازی سوانسی- چلسی: صدر جدول، آبی می شود؟

پیش بازی سوانسی- چلسی: صدر جدول، آبی می شود؟

آی اسپورت- چلسی قصد دارد، پس از نتیجه ی بسیار خوبی که در مقابل پاری‌سن ژرمن کسب کرد، خاطرات بد خود مقابل سوانسی را از خاطرات حذف کند.

مردان ژوزه مورینیو هفته ی گذشته با پیروزی 2-0 مقابل پاری‌سن ژرمن، به کمک گل زده در خانه ی حریف به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان صعود کردند.

در شرایط فعلی چلسی و نیاز آنها به پیروزی برای ادامه ی حضور در کورس قهرمانی، سفر به ورزشگاه لایبرتی، اصلا خبر خوبی نیست.

چلسی در دو بازی اخیر مقابل سوانسی در لیگ، دو تساوی کسب کرده و فصل گذشته در نیمه نهایی کارلینگ کاپ، توسط این تیم حذف شد.

شکست 2-0 در استمفوردبریج، چیزیست که از یاد آبی ها نمی‌رود.یادآور اصلی آن دیدار، درگیری ادن آزارد با توپ جمع کن بازی و اخراج او از زمین بود.

چارلی مورگان، توپ جمع کن آن مسابقه دیگر در ورزشگاه حاضر نیست و ادن آزارد، کسی که با او درگیر شد نیز به دلیل مصدومیت در این دیدار حضور نخواهد داشت.

چلسی در حال حاضر دو امتیاز تا صدر جدول فاصله دارد و دیدار منچسترسیتی و لیورپول در آنفیلد، بدون شک برای آنها اهمیت فراوانی خواهد داشت.

مردان مورینیو هفته ی گذشته استوک سیتی را 3-0 شکست دادند ولی سوانسی، که تنها 6 امتیاز با منطقه ی سقوط فاصله دارد، مقابل هال سیتی 1-0 شکست خورد.

تنها مصدوم سوانسی، تیاندالی است که به دلیل سرماخوردگی حضور نخواهد داشت، هرچند که نمایش های ضعیفش در چند هفته ی گذشته، او را با انتقادات زیادی روبرو گرده است.

بدون در نظر گرفتن آزارد، مورینیو ترکیب کامل خود را در اختیار دارد و تنها ممکن است جان تری به دلیل مصدومیت در این دیدار بازی نکند.

     
آی اسپورت
2014-04-13 09:45:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر