فهرست
پیش بازی ختافه- اتلتیکو مادرید: فرار به سوی قهرمانی
پیش بازی ختافه- اتلتیکو مادرید: فرار به سوی قهرمانی

پیش بازی ختافه- اتلتیکو مادرید: فرار به سوی قهرمانی

آی اسپورت- مردان دیگو سیمئونه که در حال حاضر در صدر جدول لالیگا قرار دارند، با پیروزی مقابل نزدیک ترین رقیب خود یعنی بارسلونا، توانستند آنها را از رقابت‌های اروپایی حذف کنند.

اتلتیکو در نیمه نهایی به مصاف چلسی و به ویژه آقای خاص خواهد رفت و بازی سختی پیش رو خواهد داشت.

تیاگو، هافبک اتلتیکو که در فصل 05-2004 تحت هدایت مورینیو در چلسی بازی کرده، مطمئن است که تیمش در شرایط بسیار خوبی حضور دارد و شانس پیروزی در دو بازی رفت و برگشت را دارند.

اتلتیکو، شانس مسلم پیروزی مقابل ختافه است و مقابل تیمی قرار می‌گیرد که در سال 2014 در 17 بازی خود، تنها یک پیروزی کسب کرده است. دیدار رفت این دو تیم در بیسنته کالرون، 7-0 به نفع اتلتیکو پایان یافت.

تیاگو درباره ی بازی مقابل ختافه گفت: بازی سختی پیش رو داریم، پس از بازی مقابل بارسا به خوبی استراحت کردیم و آماده ایم تا مقابل ختافه نتیجه یخ وبی بگیریم."

اتلتیکو در غیاب کاستا با تک گل کوکه توانست دیدار برگشت یک چهارم لیگ قهرمانان را با پیروزی پشت سر بگذار.این در حالی بود که بازیساز این تیم یعنی آردا توران با مشکل مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کرد و به بازی فردا یکشنبه شب هم نخواهد رسید.

خورخه سمیر ، سرجیو اسکودرو و جیمی خاویلان، به دلیل مصدومیت نمی‌توانند ختافه را همراهی کنند.

پس از پیروزی رئال مادرید مقابل آلمریا و هم امتیاز شدن آنها با اتلتیکو به کمک یک بازی بیشتر، قرمز و سپیدپوشان  محکوم به پیروزی مقابل ختافه خواهند بود

     
آی اسپورت
2014-04-13 09:50:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر