فهرست
انگشت اتهام پرسپولیسی‌ها به سمت کی‌روش
انگشت اتهام پرسپولیسی‌ها به سمت کی‌روش

انگشت اتهام پرسپولیسی‌ها به سمت کی‌روش

آی اسپورت- دعوای کی روش و برانکو رامین رضاییان و طارمی را از پرسپولیس فراری داد تا به ترکیه بروند؟ آنها به این دلیل به برانکو و پرسپولیس پشت کردند تا در تیم ملی نیمکت نشین نشوند؟ این شایعه از همان روزهایی آغاز شد که برانکو و کی‌روش دعوا را استارت زدند. از همان روز گفته می‌شد که در میان این دعوا این بازیکنان هستند که قربانی خواهند شد. به همین دلیل بود که ترسی برای بازیکنان ملی‌پوش و حتی بازیکنانی که داعیه پوشیدن پیراهن تیم ملی را داشتند به وجود آمد. آنها که روابط حسنه منصوریان با کی‌روش را دیده و تشنج‌های این طرف را هم در نظر می‌گرفتند ترجیح می‌دادند در کنار مسائل مالی، تیم ملی را هم در نظر گرفته و انتخاب عاقلانه‌تری انجام دهند.
بعد از رفتن رضاییان و طارمی این شایعه به شدت از سوی هواداران و حتی منابع رسمی باشگاه شنیده می‌شود که کی‌روش در این اتفاقات به صورت مستقیم یا غیر مستقیم نقش داشته است. آیا این شایعه که طی چند روز اخیر نقل محافل خبری شده و تاکید دارد کی‌روش از بازیکنان خواسته در سال منتهی به جام‌جهانی به هیچ پیشنهاد خارجی جواب منفی ندهند و تا جایی که امکان دارد به لیگ‌های خارجی بروند صحت دارد؟
اتفاقی که دو سال گذشته هم برای استقلال افتاد. سالی که کی‌روش و امیرقلعه‌نویی به شدت با هم مشکل داشتند و در میان این درگیری‌ها پژمان منتظری و مجتبی جباری، دو بازیکن کلیدی استقلال راهی قطر شدند و آن زمان هم قلعه‌نویی تیر انتقاداتش را به سمت سرمربی تیم ملی نشانه رفت و اتفاقا چندی پیش در مصاحبه‌ای تاکید کرد: «امیدوارم بلایی که سر من آوردند را بر سر برانکو نیاورند.»
کدخبر:9403
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-29 18:56:21
نظر دهید

۲ نظر
-
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۲۳:۴۰
میخان بی عرضگی خودشون رو تو بستن قرارداد با رضائیان کتمان کنن . این چه جور قراردادیه که یه طرفه فسخ شده حتما یه مشکلی بوده.
على
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۱۱
صد آفرین به کامنت ١٩:١٤. حرف دیگه اى نیست جز افسوس خوردن براى رسانه هاى زرد و عربده کشان مجازى
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر