فهرست
ناراحتی مسلمان از هواداران:نمی‌خواهد من را تشویق کنید
ناراحتی مسلمان از هواداران:نمی‌خواهد من را تشویق کنید

ناراحتی مسلمان از هواداران:نمی‌خواهد من را تشویق کنید

آی اسپورت- هواداران تیم فوتبال پرسپولیس در روزهای گذشته در تمرینات تیم‌شان مسائلی را مطرح کردند و صحبت‌هایی را با محسن مسلمان انجام داده بودند که باعث ناراحتی و دلخوری این بازیکن شده بود.
در تمرین امروز سرخپوشان، هواداران به شدت مسلمان را تشویق کردند که با هیچ واکنشی از سوی این بازیکن همراه نبود. زمانی که در میانه تمرین بازیکنان قصد رفتن به رختکن را داشتند، یکی از لیدرها از مسلمان خواست که به دلخوری‌ها پایان بدهد و به ابراز احساسات هواداران بابت تشویق شدنش پاسخ دهد. مسلمان هم که دلخوری‌اش از قبل بود، با صدایی بلند خطاب به این لیدر گفت، اصلاً نمی‌خواهم من را تشویق کنید.
این اتفاق نشان می‌دهد دلخوری مسلمان حتی با تشویق شدنش از سوی هواداران هم حل نمی‌شود و شاید سیدجلال حسینی به عنوان کاپیتان تیم یا برانکو ایوانکوویچ به عنوان مربی بتوانند این مسئله را حل کنند.
کدخبر:9403
  ۴  
آی اسپورت
2016-06-29 19:18:55
نظر دهید
۴ نظر
امیر
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۲۱
خخخخخخخخخخ لنگیارو
محسن هم دلش با استقلاله
حمیدرضا
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۲۷
آره دلش بااستقلاله به خصوص اون وقتی که گل چهارم رو کرد تو پاچه لایی خور و شروع کرد چهار نشون دادن
-
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۰۸:۲۵
از همون وقتی که رفت کنار سردر باشگاه سالارها و سرورها عکس انداخت معلوم بود چه خبره ... شادی گل چهارمش هم به خاطر این بود که استقلال نیومده بود حسابی عقده ای شده بود ...
بهزاد
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۴۴
شانس آوردی دلش با استقلال بود و اون بلارو سر استقلال آورد ، اگه دلش با استقلال نبود فکر کنم کار به تجاوز وسط زمین میکشید .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر