فهرست
فلسفه بافی گواردیولا پس از شکست: انتظار باخت را داشتم
فلسفه بافی گواردیولا پس از شکست: انتظار باخت را داشتم

فلسفه بافی گواردیولا پس از شکست: انتظار باخت را داشتم

آی اسپورت- بایرن مونیخ در هفته ی سی ام بوندس لیگا در مقابل بوروسیا دورتموند قرار گرفت تا پس از شکست 3 بر 0 در ماقبل رقیب سنتی دومین شکست متوالی خود در بوندس لیگا را رهم تجربه کند.


پپ گواردیولا سرمربی اسپانیایی باشگاه بایرن پس از پایان این دیدار و کسب دومین شکست در این فصل آن را قابل انتظار دانست. بایرن پس از کسب عنوان قهرمانی تنها یک امتیاز در بوندس لیگا کسب کرده و این تا حدودی نگرانی ها را در مورد آینده و جام های پیش رو افزایش می دهد.

پپ پس از پایان بازی به خبرنگاران گفت:" وقتی که شما قهرمانی را بدست می آورید کمی دچار افت می شوید و از این موضوع رنج خواهید برد این برای من در بارسلونا هم اتفاق افتاده بود حالا ما مجبوریم که به فرم گذشته ی خود برگردیم."

گواردیولا ادامه می دهد:" باید به دورتموند تبریک گفت ما در ریتم خودمان نبودیم و نمی توانستیم گلزنی کنیم از همان دقیقه ی نخست نیمه اول در فرم خودمان نبودیم و پس از ده دقیقه شرایط بهتر شد در نیمه دوم هم که مایوس کننده بودیم من باید راه حلی برای بازگشت تیم به ریتم گذشته پیدا کنم. ما مطمئن هستیم که چهارشنبه به بازی فینال دی اف بی خواهیم رسید من به تیمم اطمینان دارم."
     
آی اسپورت
2014-04-13 10:44:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر