فهرست
مهرداد جماعتی: فکر نمی‌کردم گل قهرمانی را بزنم / کاش  در اهواز قهرمان می شدیم
مهرداد جماعتی: فکر نمی‌کردم گل قهرمانی را بزنم / کاش در اهواز قهرمان می شدیم

مهرداد جماعتی: فکر نمی‌کردم گل قهرمانی را بزنم / کاش در اهواز قهرمان می شدیم

آی اسپورت – زدنِ گل قهرمانی اتفاقی است که شاید برای خیلی از فوتبالیستها تا پایات عمر حرفه ای شان آرزویی محال باشد. این اتفاق در تبریز برای مهرداد جماعتی در شرایطی افتاد که او مدافع چپ است و دقیقا به همین دلیل باید گفت که حسابی سورپرایز شده است.

جماعتی که حالا بعد از گل قهرمانی در فهرست کارلوس کی روش هم قرار گرفته است، درباره قهرمانی فولاد می گوید: اگر بگویم نتیجه تلاش 2 ساله را گرفتیم شاید بعضی‌ها به این مساله ایراد بگیرند. به هر حال پارسال لیگ شرایط خودش را داشت و امسال هم شرایط خاص خودش را. ما با وجود آقای فرکی 2 سال، بهترین بازی‌ها را انجام دادیم و توانستیم به این شایستگی بزرگ دست پیدا کنیم و مردم خوزستان را شاد کنیم. بعد از بازی شنیدم که مردم تا صبح شادی می‌کردند که این مساله خیلی خوشحال‌مان کرد چون واقعا این لحظه را آرزو می‌کردیم.

جماعتی همچنین با اشاره به برگزاری جشن اول شدن در تبریز و هزاران کیلومتری اهواز گفت: خیلی دوست داشتیم قهرمانی را در اهواز جشن بگیریم اما قسمت این بود که جشن به تبریز برسد و کنار هواداران‌مان نباشیم. این مساله خیلی سخت بود. هر چند که حدود 200، 300 هوادار از اهواز آمده بودند و با تمام وجود تشویق کردند تا احساس نکنیم در شهر خودمان نیستیم.

این بازیکن در ادامه با اشاره به گلِ قهرمانی اظهار داشت: این گل زحمت همه بچه‌ها بود و آن را تقدیم می‌کنم به هواداران و همه اعضای تیم که خیلی زحمت کشیدند. خیلی خوشحالم که توانستم گل قهرمانی را بزنم. راستش فکر نمی کردم گل به این مهمی بزنم. بالاخره فوتبال است و خیلی وقت‌ها اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی رخ می‌دهد. البته ، نمی‌توانم بگویم بیشتر از بقیه خوشحالم، چون همه خیلی خوشحال هستند اما یک حس خاص دارم. از اینکه توانستم سهم کوچکی در قهرمانی داشته باشم خیلی راضی‌ام.

او درباره حضورش در لیست اردوی آفریقای جنوبی هم گفت: راستش نمی‌دانم باشگاه با توجه به لیگ قهرمانان آسیا چه تصمیمی بگجیرد چون باشگاه هنوز در مورد این مساله با من صحبت نکرده اما اردو از دوشنبه شروع می‌شود و خوشحالم که اسمم در لیست هست. امیدوارم بتوانم به تیم ملی کمک کنم.

مهرداد جماعتی در پایان سخنان راجع به ماندن یا جدایی از فولاد تصمیمش را به بعد از پایان دو بازی ‌آخر مرحله گروهی لیگ قهرمانان موکول کرد و ادامه داد: اگر لژیونر نشوم احتمال اینکه در فولاد بمانم خیلی زیاد است.

     
آی اسپورت
2014-04-13 10:46:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر