فهرست
تشویق طارمی توسط هواداران تراکتور
تشویق طارمی توسط هواداران تراکتور

تشویق طارمی توسط هواداران تراکتور

آی اسپورت – درست است که مهدی طارمی نقش مهمی در شکست تراکتورسازی مقابل الغرافه داشت اما گویا او تبدیل به بازیکن منفوری نزد هواداران تراکتورسازی نشده. آنطور که ایسنا از قول روزنامه الوطن نوشته، هواداران تراکتور بعد از بازی برای مدت زیادی طارمی را تشویق کردند و این بازیکن هم چاره‌ای جز واکنش دادن به این حرکت آن‌ها نداشت. او به سمت محل تماشاگران تراکتور رفت و با آن سلفی گرفت.

۸ ۴  
آی اسپورت
2018-02-20 09:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
عرفان از فاریاب
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶، ۱۰:۱۰
تماشاگرا همشون طرفدار پرسپولیس بودند
امید از تفت
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶، ۱۳:۳۵
تراکتور هوادار نداشت. اونا طرفدارای پرسپولیس بودند که برای تشویق تراکتور رفته بودند. روز قبلش هم باشگاه پرسپولیس اعلام کرد لیدرهاش را برای تشویق تراکتور به ورزشگاه فرستاده
۳ ۱
یاشاسین تراکتور
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶، ۲۱:۰۱
چطوری لنگی با سه تا
۴
فرهاد
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶، ۱۴:۰۰
چرا منفور هواداران پرسپولیس و یا تراکتور باشه ؟ با اینکه با رفتنش کار غیر حرف ای کرده ولی از اونطرف بابت انتقالش پول خوبی به باشگاه رسوند . از طرفی برانکو هم ازش دلگیر نیست و همیشه گفته بازیکن هم بایستی به فکر زندگی خودش باشه و دیدار گرمی هم در قطر داشتند . با این تیمهای دولتی باید کمی هم منصف باشیم و با احترام باهاش برخورد کنیم . به هر حال دم هواداران تراکتور هم درد نکنه . هواداران پرسپولیس هم به یاد گلزنی ها و شادیهاش برای تیم با محبت باهاش رفتار میکنند.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر