فهرست
پیشنهاد یک مهاجم به پرسپولیس؛ می‌توانم جای طارمی را پر کنم!
پیشنهاد یک مهاجم به پرسپولیس؛ می‌توانم جای طارمی را پر کنم!

پیشنهاد یک مهاجم به پرسپولیس؛ می‌توانم جای طارمی را پر کنم!

آی اسپورت - محمد اوسانی را می‌شناسید؟ مهاجم جوان صبای قم این روزها مثل بقیه بازیکنان این تیم بلاتکلیف است. البته او تکلیف علاقه‌اش را با انتشار عکسی با پیراهن پرسپولیس منتشر کرده است. او در این باره گفت:« چیز خاصی نبود و این عکس را چند سال پیش انداخته بودم. هواداران که همیشه از من حمایت کرده بوند از من می‌خواستند مشخص کنم طرفدار کدام تیم هستم که من به این گونه اعلام کردم نشان دادن عاشق کدام تیم هستم. از بازی دوم دوستانه استقلال با تیم ملی دانشجویان که چهارتا به استقلال زدم و تعداد گل‌هایم به استقلال را به عدد ۷ رساندم حسابی مورد لطف هواداران پرسپولیس قرار گرفتم اما متاسفانه صحبتی با من نشد. خیلی دوست داشتم به عنوان یک بازیکن هوادار پرسپولیس این پیشنهاد به من بشود و روزی پیراهن این تیم را برتن کنم.»
 
او درباره اینکه عکسش با پیراهن پرسپولیس را بعد از جدایی مهدی طارمی منتشر کرد تا خودش را جایگزین مناسب طارمی معرفی کند گفت:« طارمی مهاجم با کیفیتی است اما به هرحال همه شرایط پرسپولیس را همه می‌دانند و با هافبک‌هایی که این تیم دارد مهدی طارمی حداقل در یک بازی ۵، ۶ موقعیت گلزنی داشت. من در صبا با زور یکی، دو موقعیت برایم جفت و جور می‌شد و واقعا من به همراه دیگر مهاجمان تیم سر این مسئله خیلی اذیت شدیم. مطمئن باشید من هم اگر در تیمی مثل پرسپولیس باشم با این همه مهاجم موقعیت ساز به خوبی روی نوار گلزنی می‌افتم و شک نکنید این پتانسیل را دارم که از این موقعیت‌ها بهره برده و یکی مثل طارمی برای پرسپولیس باشم.»

کد خبر:9402
  ۵  
آی اسپورت
2016-06-30 09:35:29
نظر دهید
۵ نظر
علی کچـــل
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۴۸
نه تورو خدا ...
-
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۵۱
واقعا بهترین گزینه هست
طاهری اذری سری به لیگ مالت بزنین
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۲۸
هرکی مهاجم میخواد سری به لیگ مالت بزنه دومین گلزنشون اهل ارژانتین و تومدرسه نیو ولز اولد بویز پرورش یافته قیمتاشم مفت قابل توجه ذوب اهن وپرسپولیس بهراحتی میستونن خرید کنن فدریکو فالکون
-
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۴۴
ما سه نفر را کجا میبرید!!!
علی لیست کپی کن
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۲۹
منم اوسانی موخوم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر