فهرست
بدبینی خداداد: پولی گیرِ طارمی و رضاییان نمی‌آید
بدبینی خداداد: پولی گیرِ طارمی و رضاییان نمی‌آید

بدبینی خداداد: پولی گیرِ طارمی و رضاییان نمی‌آید

آی اسپورت - واکنش ها به جدایی جنجالی رامین رضاییان و مهدی طارمی از پرسپولیس ادامه دارد و انتقادها از این دو بازیکن بسیار زیاد شده است. خداداد عزیزی ستاره سابق تیم ملی فوتبال ایران که سالها در فوتبال اروپا به میدان رفت واکنش جالب و متفاوتی به جدایی دو ستاره سابق پرسپولیس داشت. عزیزی به انتقاد از رفتار طارمی و رضاییان نپرداخت بلکه براین باور است که آنها تصمیم اشتباهی گرفتند و نباید لیگ ترکیه را انتخاب می کردند. او گفت: اگر آنها ترکیه را اروپا می دانند حتما به فرانسه و اسپانیا نرفته اند. هم فوتبال آنها خراب شد و هم پولی گیرشان نمی آید.
 
رضاییان و طارمی فصل بسیار خوبی را با پرسپولیس پشت سرگذاشت و با بازیهای درخشانی که به نمایش گذاشتند از محبوبیت زیادی برخوردار بودند اما جدایی غیر منتظره و عجیب آنها باعث شده تا حسابی هواداران پرسپولیس را خشمگین کنند. 

کد خبر:9402
  ۳  
آی اسپورت
2016-06-30 11:13:45
نظر دهید
۳ نظر
مبول بادی
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۳۶
الشباب امارات یه بازیکن گرفته بنام ناصر پارزیت مثل خداداد هی پارزیت میده اعصاب گلره رو بهم میزنه *پول دستشو نمگیره اما فحشهای دوستارانش گوش تو رو کر میکنه*
تبریزلی
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۵۳
آخه احمق تو هم شدی آدم که ترکیه رو نمی پسندی. لابد افغانستان اروپاست به نظر شما. شما حتمن ترکیه رو ندیدی که اینطور حرف می زنید.
-
جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۱۱
یه کلمه هم از مادر عروس ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر