فهرست
سوال روز: استقلال می‌تواند رضایت امید را جلب کند؟
سوال روز: استقلال می‌تواند رضایت امید را جلب کند؟

سوال روز: استقلال می‌تواند رضایت امید را جلب کند؟

آی اسپورت - امید ابراهیمی امروز با مدیران باشگاه استقلال جلسه خواهد داشت. مشکل امید با آبی‌ها به اواخر فصل گذشته و پرداخت نشدن حق وحقوقش برمی‌گردد. همان موقع بود که ابراهیمی دیگر در تمرین استقلال حاضر نشد. یعنی امید سر بزنگاه گفت که دیگر نمی‌آیم! از همان لحظه تکاپوی استقلالی‌ها برای رضایت این بازیکن شروع شد و از طرفی هم بحث پیوستن امید به یک تیم قطری سر زبان‌ها افتاد. امید زودتر از سایر بازیکنان استقلال ساز جدایی کوک کرد. فصل که تمام شد ابراهیمی خیلی زود خودش را به قطر رساند، اما اتفاقات آنطور که می‌خواست پیش نرفت! گفته شد پیشنهاد مالی قطری‌ها خیلی دندانگیر نبود و ابراهیمی را راضی نکرده است.
 
امید که به ایران برگشت مسوولان باشگاه استقلال با او جلسه گذاشتند اما پیشنهاد مالی ابراهیمی استقلالی‌ها را نگران کرد. ابراهیمی در صورت گرفتن 400 میلیون در ابتدای کار حاضر بود سر تمرین استقلالی‌ها حاضر شود اما باشگاه این مقدار پول نداشت. از اسپانسر هم خبری نبود تا مثل هدایتی پرسپولیس دست به جیب شود و رضایت ابراهیمی را جلب کند! از فردای آن روز دایما با امید جلسه گذاشتند هرچند که اتفاقات فصل گذشته باعث شده بود تا ابراهیمی قبول نکند بدون دریافت حق و حقوقش راهی تمرین شود.
 
حالا ابراهیمی و استقلال هنوز به توافق نرسیدند و غیبت این بازیکن در بین شاگردان منصوریان بدجور به چشم می‌آید. اینطور که روز گذشته گفته شد دوباره قرار است امید با استقلالی‌ها جلسه داشته باشد. نشست هافبک فصل گذشته استقلال با مسوولان باشگاه امروز برگزار می‌شود. 13 روز از تمرین‌های استقلال گذشته اما این جلسات پی در پی با ابراهیمی کادرفنی استقلال را نگران کرده و این امکان وجود دارد باز هم نشست امروز مسوولان استقلال با ابراهیمی خروجی نداشته باشد. باید دید امروز در نشست طرفین چه می‌گذرد و امید در استقلال می‌ماند؟ 

منبع: بانک ورزش
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-30 11:31:00
نظر دهید

۲ نظر
مشروح
جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۰:۲۲
تمام مشکلات تو استقلال با پول حل میشه و بس! مکتب استقلال یعنی پول!
-
جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۱۴
آره ... آقا یا خانم مشروح !!! هر موقع اسم سرورت رو میاری باید غسل کنی وضو بگیری و دهنت هم از همه کثافتها پاک کنی بعد اسم استقلال رو بیاری .... مکتب لنگ هم حتما یعنی تعصب و صداقت !!!! مثل رضاییان و طارمی !!!!!!! این دو تا بدجوری دهنتون رو گاییدن حالا حالاها باید برین عزاداری کنید ... کلا همه تون رو سر کار گذاشتن این بازیکنای متعصب !!!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر