فهرست
پیگرینی: ناامید کننده است اگر چلسی قهرمان لیگ برتر شود
پیگرینی: ناامید کننده است اگر چلسی قهرمان لیگ برتر شود

پیگرینی: ناامید کننده است اگر چلسی قهرمان لیگ برتر شود

آی اسپورت- مانوئل پیگرینی، سرمربی منچسترسیتی، اظهار امیدواری کرد که قهرمانی این فصل لیگ برتر به چلسی نرسد و معتقد است که تیم هایی که فوتبال جذاب ارائه می دهند، باید نسبت به تیم مورینیو که فوتبالی دفاعی به نمایش می گذارد، برتری داشته باشند.

چلسی در 33 دیدار این فصل لیگ برتر 65 گل به ثمر رساند؛ در حالی که این آمار برای سیتی 84 گل در 31 بازی و برای لیورپول، 90 گل در 33 بازی است.

امروز لیورپول و منچسترسیتی در دیدار حساس در آنفیلد مقابل هم قرار خواهند گرفت و سرمربی شیلیایی معتقد است که این دو تیم، نسبت به چلسی، شایستگی بیشتری برای قهرمانی دارند.

او به خبرنگاران گفت:" بسیار ناامید کننده خواهد بود اگر دو تیمی که بیشترین گل ها را به ثمر رسانده اند، به قهرمانی دست پیدا نکنند. برای فوتبال، برای هواداران و برای همه این یک اتفاق ناامید کننده خواهد بود.

فکر می کنم تیمی که فوتبال جذابی ارائه می دهد و گل های بیشتری به ثمر می رساند، باید پاداشش را بگیرم.

منظورم این نیست که خوب دفاع کردن مهم نیست؛ البته که فوتبال به خوب حمله کردن و خوب دفاع کردن مربوط است. اما تیم های بزرگ، باید مانند تیم های بزرگ بازی کنند."

پیگرینی همچنین در مورد دیدار امروز تیمش مقابل لیورپول گفت:" یک تساوی می تواند به سود چلسی باشد. پس از آن اگر لیورپول و چلسی با هم مساوی کنند، برای ما مهم است.

ما باید 7 بازی انجام بدهیم و 21 امتیاز می توانیم به دست بیاوریم. این امتیازات زیادی است. به همین دلیل من ترجیح می دهم که نگویم این دیدار تعیین کننده است. من تنها زمانی از قهرمانی ام مطمئن می شوم که از نظر ریاضی قهرمانی مان قطعی شده باشد."

     
آی اسپورت
2014-04-13 11:25:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر