فهرست
بررسی سپاهان برای فصل جدید: عبدالله برزیلی
بررسی سپاهان برای فصل جدید: عبدالله برزیلی

بررسی سپاهان برای فصل جدید: عبدالله برزیلی

آی اسپورت- هفده امتیاز فاصله با تیم قهرمان، از سپاهان لیگ پانزدهم ناکام ترین تیم تاریخ لیگش را ساخت. سپاهان هیچ وقت در ادوار قبلی لیگ این اختلاف با صدرجدول را تجربه نکرده بود. هشتم شدن این تیم کافی بود تا مدیران باشگاه برای بازگشت به روزهای اوج تصمیماتی اساسی تر اتخاذ کنند.
در اولین گام سرمربی تیم قهرمان را به مجموعه سپاهان اضافه کردند. ویسی پس از سال ها به سپاهان برگشت. با این تفاوت که این بار هدایت تیم را به عهده دارد. ویسی برای تکرار موفقیت سراغ نسخه ای رفت که پیش تر جواب گرفته بود. او هم در صبای قم و هم استقلال خوزستان با بیرون کردن باتجربه هایی که فوتبال شان تمام شده بود، نتیجه گرفت. حالا همین فرمول را در سپاهان هم پیاده کرد. از آقا بزرگ تیم، محرم نویدکیا تا گردان و احمدی و عقیلی و کرمی را در لیست خروجی گذاشت. اتفاقی که شاید در نگاه اول به مزاج اصفهانی ها خوش نیاید ولی با مرور بازی های فصل قبل تیم، این تصمیم درست به نظر می رسد.
دیگر راهی که عبداالله از آن جواب گرفته بود بازی دادن به گلری برزیلی است. ویسی سال قبل هم بارها پس از سوپرسیو های فرناندو دخسوس اعلام کرده بود که دروازه بان خوب از پدر و مادر خوب هم بهتر است. حالا ویسی پای گلری برزیلی دیگری را به فوتبال ایران باز کرد. او جانشین رحمان احمدی و شهاب گردان شده است.
سپاهان فصل قبل از ناحیه مدافع مرکزی بیشتر از هر جایی آسیب دیده بود. ویسی به جای سه مدافع کند فصل قبل حالا از موسی کولیبالی بهره می برد که توسط خودش شناسایی و جذب شده بود. حالا دیگر خبری از اتوبان در فضای پشت عقیلی،کرمی، پادوانی نیست.
آخرین راهی که ویسی پیش تر از آن جواب گرفته بود و دوباره سراغش رفت بازی دادن به بازیکنان لیگ پایین تر است. او از همین راه اس.خوزستان را فصل قبل قهرمان کرد. حالا هم سراغ آقای گل لیگ دو رفت. عماد میرجوان را از سپیدرود جذب کرد. بیت سعید جدیدی در راه است...

حسام محسنیان
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-30 13:22:21
نظر دهید
۲ نظر
-
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۲۱
باسلام.سپاهان درلیگ امسال به مقام نازل یازدهم رسید نه هشتم.
امید کوکبی
پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۵۹
شرظ می بندم نیم فصل اخراج میشه ویسی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر